Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hol lehet igazi barátot,...

Hol lehet igazi barátot, barátnőt találni? 62 éves házasságban élő nő vagyok.

Figyelt kérdés
Nyugdíjas klubba még nem akarok járni, annyira még nem vagyok öreg. Olyan társat szeretnék, akivel lehet beszélgetni, el lehet menni fürdőbe, néha hosszú hétvégére. Hasonlóan társas magányban él vagy esetleg egyedül.

2019. aug. 20. 11:12
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Barátot leginkább úgy találhatsz, ha sokat mész emberek közé. Erre számos mód kínálkozik, legalábbis egy városban. Énekkar, kirándulócsoport, jóga, filmklub. Ha vallásos vagy, akkor templomi rendezvények.
2019. aug. 20. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Járj valami másfajta klubba akkor.
2019. aug. 20. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
5%
62 évesen már könyörgöm ne tessen új életet kezdeni, főleg ne házassan.
2019. aug. 21. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

3-as, szerintem ne te dönts a kérdező életéről. Talán 62 évesen már nem ember, nincs szüksége barátokra, társaságra, vagy mi?


Kérdező, az én hetvenakárhány éves nagymamám a facebookon keresztül talált magának barátnőt, messengeren beszélnek, felhívják egymást, mint valami családtagot, hogy elmeséljék mi újság, meg ilyenek. Gondolom valami csoportban szedték egymást össze. Nem tudom hogy, mert szegény mama elég analfabéta az internethez, a fészbukon kívül nem nagyon használja másra. Állítása szerint valami "macis játékot" szokott játszani még, meg zenét hallgat.


Szóval szerintem akár interneten keresztül is. Vagy parkban, uszodában, zöldségesben, városi programokon, akárhol. A mi városunkban van nyugdíjas táncklub, fel szoktak lépni.:D

2019. aug. 29. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!