Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek is bunkóság ez...

Szerintetek is bunkóság ez egy baráttól?

Figyelt kérdés
17 évesek vagyunk és lányok. Az átlagtól kicsit nagyobb mellekkel áldott meg a sors. Ennek a barátnőmnek pedig az átlagtól kisebbek. Én soha sem teszek rá megjegyzést. Miért is tennék? Olyan amilyen. Ami viszont nekem rosszul szokott esni, hogy sokszor hangoztatja, hogy ő bizony nem akar nagy melleket, mert hogy azok undorítóak és lógnak. Néha csak nézek rá, hogy vegye észre magát, mert ezt nekem kicsit fáj hallani
2019. aug. 20. 18:52
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha valójában barátok lennétek, megbeszélnéd vele. Nem itt várnál megerősítésre. Egyébként tényleg nem szép dolog, de amíg nem nyitod ki a szádat nem fog változni semmi.
2019. aug. 20. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem szép dolog, igazad van.
2019. aug. 20. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
66%

Nekem is van mellem, igaz nem D-s, de azert van es valamilyen oknal fogva az egyik baratnom is mondta, hogy o nem akar nagy melleket meg neki nem allna jol(?) aztan hizott egy kicsit es mar o is orult hogy lett melle.

Szerintem a kismellu lanyok igy probaljak vigasztalni magukat, de amugy lehet csak onbizalomhianyos es azt akarja, hogy te is szarul erezd magad, mint o, amiert neki nincs. Valoszinuleg feltekeny

2019. aug. 20. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!