Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A legjobb barátnőm megszakíkot...

A legjobb barátnőm megszakíkotta a barátságot?

Figyelt kérdés
Szóval pár hete megismertem egy srácot a legjobb barátnőmön keresztül. Randizunk eddig minden tök jó vele. Pár napja volt egy buli ahova meghívott a srác én pedig meghivtam a legjobb barátnőm meg még egy barátnőmet. Úgy volt megbeszélve hogy majd a legjobb barátnőm jön értem kocsival meg a másik csajt is felvesszük, de én mondtam hogy az elég későn van mi előre mehetnénk de ő azt mondta még dolga csináljak amit akarok. Szóval a srác lejött értem. Mondtam neki már a buliból hogy várom őket jöjjenek de ő teljesen kiakadt hogy én előre mentem. Aztán könyörögtem neki hogy jöjjön már be. Bejött alig szólt hozzám, csak a telefont nyomta hívtam táncolni de velem nem jött csak a fiúknak. Mindenki próbált a kedvébe járni legyen jobb kedve(ugye ő nem ivott mert vezetett) de csak a telefont nyomta. Megértettem volna ha azért mérges rám mert a sráccal foglalkozok helyette de ez nem így volt. Aztán lelépett, mondtam neki jólvan akkor sajnálom hogy nem érezte jól magát. Aztán írt hogy lehet visszajön de ki volt kapcsolva a netem szóval ezt későn láttam és nem jött vissza. A srác azt mondta szerinte féltékeny rám de én mondtam nem hiszem neki is van fiú akivel randizik. Na mindegy szóval másnap nagyon hosszú üzit írt hogy ezzel vége a barátságunknak meg hogy felejtsük el egymást meg ilyenek. Írtam neki hogy sajnálom de nagyon haragszik rám. Valami tanács?

2019. aug. 21. 14:29
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Hát én kajak sose fogom megérteni a nőket, hiába van nekem is két ikszem...

Figy... Hagyd a bánatba ezt a hisztis pitsát és foglalkozz értelmes emberekkel. Ez a liba sose volt a barátod.

2019. aug. 21. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
Szerintem ez egy elég gyerekes elgondolás a barátnőd részéről, beszéljétek meg hogy mi nem tetszik neki és ha találtok egy aranyközéputat amivel mindenki kedvében járhatsz egy kicsit és senkit nem bántassz meg meg is van oldva az ügy. Tudom hogy ez nem ilyen egyszerű mint így leírva tűnik de sok sikert!😊
2019. aug. 21. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ez hülye... Keress más barátnőt, ez nem 100as.
2019. aug. 21. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!