Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hanyagolja a barátját egy nő...

Hanyagolja a barátját egy nő miatt?

Figyelt kérdés

A barátom,pár hónapja összejött egy csajjal és azóta érdekes módon felrúgta az ő "Fontossági sorrendjét" ami abból áll hogy.

-Család

-Barátok

-Nő

-Minden más

Egyszer jött el a nyáron akkor is csak egy estére aztán ment is,de avval a szukával tölti a nyár nagy részét.Ő azt mondja hogy próbál mindenkihez menni de a facebook posztok alapján szerintem ez nem így van..

Ha neki én vagyok az egyetlen igazi barátja és ez fordítva is igaz akkor nem kéne egy nő miatt hanyagolni,főleg hogy fele annyira sem szoros kapcsolat.


2019. aug. 24. 00:03
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

Ennyire megutáltad a barátnőjét ez miatt?

Beszéld meg a sráccal. Hozd fel a témát és mond el neki, hogy neked ez nem tetszik, és próbáljatok meg változtatni.

2019. aug. 24. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Beszéltem vele,azzal jött hogy "majd ha lesz barátnőd megérted"."Meg próbálok mindenkihez menni most apámnál vagyok".De hát ő tudja mi neki a fontos.Igazából neki fontosabb hogy töcskölni tudjon.
2019. aug. 24. 00:13
 3/22 A kérdező kommentje:
Igazából itt az a probléma hogy szembe ment az ő "fontossági sorrendjével" ami elég nagy csalódás.
2019. aug. 24. 00:18
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha lenne vagy lett volna valaha is barátnőd, megértenéd.
2019. aug. 24. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Hát 12 éves koromba volt valami olyasmim.
2019. aug. 24. 00:33
 6/22 A kérdező kommentje:
De az nagyon régen volt,már nem is emlékszem rá.
2019. aug. 24. 00:45
 7/22 anonim ***** válasza:
87%
Hát már ne is haragudj, milyen barát az, aki úgy hívja a legjobb barátja nőjét, hogy szuka? Magadban kellene keresned annak az okát, hogy hanyagolva vagy, nem a lányban. A barátod valószínűleg rá ébredt arra, milyen is vagy valójában.
2019. aug. 24. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Többször mondtam már előtte és nem haragudott meg,igazából csak azért van vele hogy megtöcskölje.Hidd el tud ő rólam olyan dolgokat amiért mások máglyán égetnének el de ő mégis velem van.
2019. aug. 24. 01:08
 9/22 A kérdező kommentje:
Egyszer azt mondtam neki hogy ropogósra sütném a csaját és csak nevetett.
2019. aug. 24. 01:11
 10/22 anonim ***** válasza:
93%

Ha tényleg akkora barátja volnál, akkor megértenéd. Viszont ebből a szövegből sokkal inkább az jött le nekem, hogy te nem vagy neki az igaz barátja, és nem pedig fordítva. Aki ilyet ír a barátja párjáról, hogy szuka, az minden csak nem igaz barát, mert az nem ír ilyeneket. De az is lehet, hogy ez csak egy átmeneti hiszti, ami irigységből fakad, ha így van akkor viszont jobban jársz, ha nem beszélsz a barátoddal, amíg ez el nem múlik.

Amúgy ezen meg rohadtul nem kéne megsértődni, mert tök normális dolog, nyilván a barátnőjével fog több időt tölteni, mert feltételezem, ha családot tervez alapítani, akkor azt vele fogja és nem veled.

Mellesleg tök gáz, hogy így rá legyen valaki tapadva a barátjára.

2019. aug. 24. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!