Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Csalódtam a legjobb barátomban...

Csalódtam a legjobb barátomban. Jelentkezett 1,5 év után. Mit tegyek? Adjak neki újabb esélyt?

Figyelt kérdés

21/F

MANKÓS barátom volt, aki egyben az osztálytársam is volt középiskolában. Kihasznált a végtelenségig. Adtam neki enni, inni, amire szüksége volt. 3x a pcsba küldött, mert hogy nem akar olyan barátot mint én vagyok, hogy keresztény vagyok, és káromkodom. Ezt eljátszotta velem 3x, és 2x bocsánatot kért, és hétfőn rám írt, hogy adják neki újabb esélyt, legyünk barátok. Már nem tudok benne megbízni. Megint ugyanaz a duma már 3x: “Megváltoztam, nem vagyok olyan amilyen voltam.”

Nehéz időszakon mentem keresztül, senki se tud róla, senki sem segített rajtam, csak én saját magamon segítettem.



Mit tegyek? Adják neki újabb 3. esélyt? Megérdemli? Nem tudok benne megbízni, félek, hogy megint csalódni fogok.


2019. aug. 28. 18:30
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Még a telefonszámát is letiltanám.
2019. aug. 28. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Minek? Nem volt jobb a hülyeségei nélkül?
2019. aug. 28. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
70%
Fú emlékszem erre a sztorira :D nem tudom
2019. aug. 28. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha ugyanaz a kutya harmadszor is megharap, ott már nem a kutya a hibás...
2019. aug. 28. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
51%
Legyél vele kedves, udvarias, de kérdezd meg töle, hogy ki a f-szom is vagy? A mankora is kérdezz rá csodálkozva, hogy mi történt vele, miért kell neki manko? (Ennyiböl talán rájön, hogy nem akarsz haverkodni vele.)
2019. aug. 28. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Gondolkodj mi volt a legjobb időszak? Vele, vagy nélküle?

A válasz alapján döntsd el magad.

2019. aug. 28. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ahogy az utolsó mondja. HA úgy érzed, hogy jobb vele, mint nélküle akkor hajrá. Ezt neked kell eldöntened. Igazából nincs jelentősége mi történt, csak az számít, hogy benned mit vált ki.
2019. aug. 28. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
19:05: Természetesen, hogy vele. O nélküle nagyon nehéz volt. Elveszettem nem csak őt, hanem mindent. Nem voltam önmagam. Egyedül kellett döntéseket hoznom segítségek nélkül. Gondolhatjátok milyen időszakon mentem keresztül.
2019. aug. 28. 22:03
 9/9 anonim ***** válasza:
Harom a magyar izgazsag
2019. szept. 16. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!