Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért utánoz a legjobb barátnőm?

Miért utánoz a legjobb barátnőm?

Figyelt kérdés

Mostanában azt vettem észre, hogy a legjobb barátnőm elkezdett utánozni.

Tehát. Úgy kezdett el öltözködni, mint én.

A világnézet (vagy nem tudom hogy írjam) elkezdett olyan lenni, mint az enyém (élégge szabadon élek, élvezem, hogy fiatal vagyok.)

Amióta én pl néha hangsúlyozom NÉHA iszok (alkoholot) a barátaimmal, ő is elkezdett.

Az íras módja (chaten full olyan lett, mint az enyém, ugyanazokaz az emojikat írja, meg a stílus is ugyanaz).

Beszédmódja/stílusa is kezd az enyémre hajazni.

Az sejtésem az, hogy azért csinálja, mert vannak neki volt osztálytársai, akinek én bejövök, és őt ez szemmel láthatóan zavarja (az egyik az valami rokona nem tudom kije az nem zavarja, de őt próbálja rám eröltetni, tehát hogy mi mennyire összeillünk meg mit tudom én) az egyik srác neki is bejön (akinek én bejövök) és szoktam beszélni azzal a sráccal, mert jó fej, meg bírom, de nem akarok tőle semmit, mert nem ismerem.

De a barátnőm totális nem tudom én vetelytársnak tart és szerintem ezért akar nagyon utánozni, nem értem, pedig én azért szerettem, mert alapjaiban olyan, mint én, de mégsem, mostmeg kezdem magamat viszont látni. (Belsőleg, külsőleg egyáltalan nem hasonlítunk)

10.esek vagyunk.


2019. aug. 21. 19:34
 1/5 A kérdező kommentje:

Meg kihagytam, hogy azokat is elkezdte szeretni, amiket én, pedig eddig utálta azokat.

Hozzá teszem az a fiú még vagy 10 lánynak írogat, nem csak nekem. Ezért nem értem.

2019. aug. 21. 19:36
 2/5 anonim ***** válasza:
38%

Már kétdezted, de mindegy. A legjobb, ha nyíltan megmondod neki, hogy zavar amit csinál, és kérd meg rá, hogy hagyja abba, vagy legalábbis fogja vissza valamennyire mindezt.

Amennyiben nem használ fogadd el így, vagy szakítsd meg a barátságot.

2019. aug. 21. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nem hiszem, h o utanoz, inkabb csak te latsz a dolgok moge tobbet. annyi tini lany van akit "utanoz a baratnoje", hogy dunat lehetne veletek rekeszteni. nem vagytok ti kicsit elszallva? szerinted annak a lanynak nincs sajat szemelyisege? vagy a tied annyival jobb az ovenel, h inkabb a tied akarja hasznalni? ne beszelj butasagokat. egyszeruen csak tul sokat latsz a dolgok moge. ha nem hinned, h mindenki teged akar utanozni es mindenki rad irigy (ez mar kicsit torzult onkep) maris megoldodna minden bajod.
2019. aug. 21. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
Ebben a korban a fiatalok nagyon könnyen átveszik egymás szokásait, nem feltétlen rosszindulat vagy furkálódás áll mögötte, egyszerűen csak lehet, hogy ez a típusú viselkedés/írásmód a divatos a fiatalok között, megtetszett neki.
2019. aug. 21. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Azért mert nincs jelleme ezért úgy gondolja, hogy ha felveszi a te stílusod több barátja lehet stb... Velem is előfordult ilyesmi de gyorsan kapcsoltam és be fejeztem vele. Mintha egy idő múlva csak az árnyékommal beszéltem volna, teljesen lemásolt..😎
2019. aug. 21. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!