Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Másnak is gyakorlatilag...

Másnak is gyakorlatilag lenullázták az emberi kapcsolatait a közösségi oldalak?

Figyelt kérdés

Van egyfajta hülye személyiségem, ami az életben talán sosem jön elő, de pl facen rengetegszer volt, hogy berágtam valakire, és töröltem. Na most ugye utána elég érdekes valakit újból bejelölni. Természetesen másnap már minden vélt hülye sérelmem köddé vált, de visszacsinálni neten ilyesmit már nem lehet.

Amíg nem voltak ezek az oldalak, tartottam mindenkivel a kapcsolatot, most már az is megtörtént, hogy régi ismerősök próbálnak nem észrevenni az utcán. :(

Az életben sosem volt bajom velük, ha volt is, hamar elfelejtettem nekik bármit, sosem szóltam értük.

Már töröltem magam mindenhonnan, illetve van egy profilnélküli regisztrációm 0 ismerőssel.



#Facebook #cukorberg
2019. aug. 29. 11:02
 1/6 anonim ***** válasza:

Az lett vna a cél h fb-n megbeszéljük mikor találkozunk.

Helyette az van h találkozunk és közöljük h majd fb-n beszélgetünk. Ez gáz.

2019. aug. 29. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
35%
Igen. A haverom már törölte magát és csinált egy újat de csak azokat jelölte be akiket ismer. Mert egyikkel sem beszélt az 1000 valamennyi ismerős között és hülyességnek tartotta meg mindig lopták a képeit így megunta és csinált egy újat. Velem meg az történt hogy a 100 ismerősömből beszélek 2-3-mal. De hallottam mástól is ezt hogy volt vagy 2000 ismerőse és egy idő után megunta és mindenkit kitörölt az ismerősei közül. Maradt úgy 10 ismerőse. Baromság a Facebook.
2019. aug. 29. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is letöröltem magam, azóta megint olyan vagyok, mint egy remete. Ha kíváncsiak rám, és én is rájuk akkor telefonon hívjuk egymást. De igazából a facebook megjelenése előtt is ugyanilyen volt az életem, szóval inkább úgy mondanám, hogy a facebookon olyankor is írtunk, amikor nem volt semmi mondanivaló, így hozzászoktam a társasághoz, most meg újra vissza a régi kerékvágásba. De jobb is így, több időm marad, és szerencsére az emberek közt még van, aki becsüli, hogy figyelek rájuk, és nem a telót nyomkodom miközben beszélnek.
2019. aug. 29. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem is van vagy 15 ismerosom, beszélek 2vel. Felevbe egyszer találkozok az egyikkel. Eleg szar
2019. aug. 29. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem 4990 ismerősöm volt. 1 hónap alatt ledaráltam 560-ra. Rájöttem, hogy nem kell ennyi.
2019. aug. 29. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Igen, "lenullázta" az emberi kapcsolataimat. Már nem egyszer én voltam a SÉRTETT FÉL, és még engem fenyegettek meg teljesen alaptalanul ...


Szívből gyűlölöm a Facebook-ot, de hát a "biológiai apám" ehhez ragaszkodik (az egyik nevelt fia és a második Asszonykája miatt.)


Ui: A linkedin-re pedig nem tudom, hogyan kell regisztrálni. Pedig a Szakmai Kapcsolatépítő Portálon érdemes szörfölni - szerintem.

2019. okt. 5. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!