Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan tudnék "felülkerekedni"...

Hogyan tudnék "felülkerekedni" ezen az érzésen?

Figyelt kérdés

Évekkel ezelőtt volt egy lány, aki sokat jelentett nekem. A kapcsolatunk (fél-baráti) eléggé viharos volt és rosszul is zárult, én "dobtam be a törölközőt". Akkor úgy éreztem - és valahol most is úgy gondolom -, hogy ez volt a helyes döntés (rengeteg feszültség rakódott rám az ismeretségünk alatt, amelyek részint új keletűek voltak és nem tudtam kezelni őket.)

Ellenben nem tudom meggyászolni őt. Azt hittem, túl vagyok rajta, de álmaimban néha még mindig megkísért és az ilyen alkalmak után hetekig lamentálok a történteken. Racionálisan tudom, hogy ennek a kapcsolatnak ez volt az íve, de emocionálisan fáj a kudarcélmény, fáj, hogy teljesen elszakadtunk egymástól.

A var újra és újra felszakad, a seb pedig felemészt. Mit tehetnék? Nem tudom, mit csináljak.



2019. aug. 12. 15:14
 1/4 anonim válasza:
100%
Szerintem csak akkor múlik el ha már megtaláltad az igazit, utána biztos más nem fog érdekelni az "exek" közül. De ha úgy érzed egyedül nem megy és folyton padlót fogsz, akkor lehet jól jönne egy pszichoterápiás kör, ott sok mindent ki tudsz beszélni és nagyon sokat segít!
2019. aug. 12. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

Hát igen... Én is ettől tartok, hogy a régi programot csak egy újabb programmal lehet felülírni... csak régen ezek a dolgok annyival gyorsabban mentek... most pedig téblábolok a semmiben.

2019. aug. 12. 16:00
 3/4 anonim válasza:
100%
sajnos vannak dolgok amiket nem tudsz elfelejteni, és tényleg az idő segít. 1-es voltam
2019. aug. 12. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséged és a megértésed, Kedves 1-es! :)
2019. aug. 12. 16:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!