Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Van olyan, akinek ebben az...

Van olyan, akinek ebben az önző világban, sikerült megtalálnia a lelki társát?

Figyelt kérdés
Lehet szerető, barát, lány, fiú.. akármi, de létezik egyáltalán valakinek olyan,tudjátok, amiket a mesékben szoktak ábrázolni. Az, ami párhuzamosan működik, egyszerűen kiegészítek egymást? Valaki élt már át ilyet?

2019. szept. 4. 22:28
 1/9 anonim ***** válasza:
3%
höhöhö lófąszra szarás
2019. szept. 4. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
76%
Igen
2019. szept. 4. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
25 éves korod előtt erre van esélyed, utána minden átcsap materializmusba.
2019. szept. 4. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ez csak részben igaz...nem minden a pénzről szól, vagy ha valakinek igen, ott bajok vannak.
2019. szept. 4. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
10%
Ez minden normálisabb nőnek sikerül.
2019. szept. 4. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
37%

De miért kéne, hogy egy másik személy legyen ez? Nem egyszerűbb, ha te magad vagy számodra ez a személy?


Amúgy persze a páromat a lelkitársamnak tartom (ő is engem), de ez nem azt jelenti, hogy nélküle nem lennék egész ember, kiegészítésre szorulnék. Ez még viccnek is rossz, és betegesnek tartom az ilyen társtüggő gondolkodást.

2019. szept. 5. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
f
2019. szept. 5. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Haha, szóval sokaknak úgy jött le, hogy azért kérdeztem, mivel szomorú és magányos vagyok, és már alllig várom, hogy eljöjjön az én legeslegjobb barátom. Hát.. Nos nem ez áll a háttérben. Egyetértek veled abban,nem tudom hányadik válaszoló, sokkal jobb, ha csak magadra számítasz 100%ban
2019. szept. 5. 20:04
 9/9 anonim ***** válasza:
Még nem, de remélem, hogy lassan igen.
2019. szept. 6. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!