Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Van olyan, aki teljesen...

Van olyan, aki teljesen magányos, és mégis sikerült megtalálnia a nyugalmát, boldogságát?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy sok embernek nem jelent gondot a magány és az egyedüllét, nekem is volt olyan periódusom, de most ezt az egészet nagyon negatívan élem meg már lassan 2 éve, és a helyzet változatlannak látszik (abból társaság, kapcsolat szempontból). Úgyhogy egyetlen lehetőségem maradt, ezt így elfogadni, megnyugodni, és így boldog lenni. (Szinte két évig próbálkoztam az emberekkel, és nem volt eredménye, nagyon kifáradtam, most inkább magammal foglalkoznék, és helyrehoznám magam így, ahogy vagyok, egymagamban.)
2013. dec. 19. 20:42
 1/10 A kérdező kommentje:
-abból (nemtom hogy került oda)
2013. dec. 19. 20:43
 2/10 anonim ***** válasza:
én is így érzek,a társaság még mindig nem hiányzik.de egy kapcsolat nagyon jó lenne már...főleg így karácsony előtt
2013. dec. 19. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem is már jó ideje tart ez az állapot sok kudarccal, de eszembe se jutott, hogy így legyek boldog. Ez nem embernek való állapot.
2013. dec. 19. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
a tarsasag annyira nekem se fontos, ellenben mint az elso hozzaszolonak, a kapcsolat, az igen, nagyon jol esne... masodik hozzaszolonak, en is ugy voltam vele, hogy nem embernek valo, ma viszont ez a nezopontom valtozott... lehet azert is, mert eddig nem talalkoztam senkivel sem az ellenkezo nembol (a sajatombol sem), aki emberseges ember tudna lenni. hogy oszinte legyek, sok a rossz ember (akaratukbol vagy azon kivul)
2013. dec. 19. 22:03
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem te csak sajnáltatod magad, mert ha tényleg így gondolnád, hogy a magány jó neked, akkor nem írtad volna ki ide ezt a kérdést.
2013. dec. 20. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
meg szep, hogy sajnaltatom magam, most azert nagyon bolcs felismerest irtal le, komolyan. :D
2013. dec. 20. 17:17
 7/10 anonim válasza:

ha 2 évig próbáőlkoztál, nem hiszem el h egy aprócska szikrája sem csillant meg a reménynek. És h ha nem sikerülnek a kapcsolataid, akkor annak nem lehet az is h nem csak a másik fél volt a rossz, a hibás, hanem te is? szerintem először magaddal legyél jó kapcsolatban, aztán próbálj meg mindenkivel kedves lenni, és hálás a szép dolgokért, a rosszakért pedig nem kell rögtön leharapni a nyakát. Ha valakivel szeretnél lenni, azért áldozatokat kell hoznod.. és lehet h az első csak kihasznál meg ilyenek, de akkor ott a második a harmadik stb.. és az 5. meg sikerülni fog. Hidd el, h ha hálával és szeretettel fordulsz mindenkihez, akkor sokkal többen fognak szeretni és találsz embereket, társakat, akik megértenek teljesen.


Ha úgy indulsz neki az egésznek h nem magadért teszed, hanem az a cél h másnak örömet szerezz, akkor valami olyan érzés fog hatalmába keríteni, ami fantasztikus. Próbáld ki egyszer:) és a hála úgyis megtalál. Állj fel és mosolyogj. ez az élet a te kalandod, neked kell megélned és élvezned minden pillanatát.


Csak te döntheted el, hogy most jó kedved van, vagy rossz. Nézz körbe a világban h mennyi minden van ami boldoggá tesz, élj azokért, házsártoskodni meg felesleges, attól senkinek sem lesz jó kedve.. Válassz h szeretetben élsz, vagy anélkül. Nekem egyértelmű h melyik a jobb és igyekszem azszerint élni.:)


Bocsi a papolásért, igyekeztem segíteni, még sokat tudnék írni... :D boldog karácsonyt majd^^ L/14

2013. dec. 21. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Az utolso hozzaszolonak :) ... hogy teljesen oszinte legyek, nem tudom komolyan venni a kommentet, illetve a benne irtakat, mert 14 eves vagy, es nem mindegy, hogy ilyet valaki huszon/harmincevesen ir, amikor mar dolgozik, es fuggetlen a szuleitol, vagy valaki, aki meg nem tapasztalja ezeket. ezt majd kesobb tapasztalni fogod, nem ugyan az a 2 szituacio. DE! mindettol eltekintve orulok a hozzaszolasodnak, mert ami meg a masik, hogy nem mondasz butasagot, egyaltalan. sot, nagyon is helytallonak talalom a nezopontodat, es koszi a hozzaszolast. :)
2013. dec. 21. 22:37
 9/10 anonim ***** válasza:

részben igen, teljességében nem hiszem, hogy létezik, max tudatos elhatározás kell hozzá, pl erős vallási/remete személet.


melyik városban élsz?

hogyan próbálkoztál ismerkedni?

2013. dec. 22. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
abban a varosban elek, ahol megszulettem :) ismerkedni meg ahogy lehetett, eloben, neten...
2013. dec. 22. 09:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!