Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan mondjam el anyukámnak...

Hogyan mondjam el anyukámnak hogy van egy internetes barátnőm és szeretnék vele találkozni?

Figyelt kérdés

Megismertem egy lányt a neten,akit nagyon szeretek,rengeteget beszélünk és nagyon szeretnék vele találkozni,de ugye még fiatal vagyok és így nem foghatom magam és mehetek el.Anyukám nagyon félt és nem szereti az ilyesmit,de egyébként megértő.Es jó a kapcsolatom vele

hogyan beszélhetnék neki erről és hogyan kerhetném meg hogy találkozhassak a lánnyal?



2019. szept. 5. 20:10
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Így..
2019. szept. 5. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
2%
Nem kell neked barátnő, menj vissza legózni!
2019. szept. 5. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
80%

Én anno elmondtam az én szüleimnek így :) Megismertem egy lányt a neten, elutazok hozzá.

Mondták, hogy okés, csak telefont vigyek magammal.

El is mentem, nagyon is jó volt, nem volt semmi gond. Kora este Red Alert 2-t játszottunk (ő volt a szövetségesekkel, én a szovjetekkel).

2019. szept. 5. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Mond el ezeket neki es mutasd is meg, h megbizhato ( ha valoban az) es h nyilvanos helyen talalkoznal vele, vigyaznal magadra stb.
2019. szept. 5. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Legóznánk is együtt :DD Egyébként a normálisabb válaszokat nagyon köszönöm
2019. szept. 5. 20:22
 6/10 anonim ***** válasza:

Én 5 éves barátság után találkoztam az egyik netes barátnőmmel. Vonattal mentem kb 150 km-re, teljesen egyedül 17 évesen februárban. Júniusban pedig ő jött hozzánk:) Anyáék tudtak róla, a tesóim is ismerik és gyakran beszélünk róla anya előtt, tehát nekem ennyi előny volt benne.

Mesélj neki róla, akár beszéljen vele telefonon. Ha megkedveli, szerintem simán elenged hozzá^^

2019. szept. 5. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én azt hiszem 13 éves voltam, mikor találkoztam az egyik neten megismert barátnőmmel. Igazából már azt hiszem 2 éve ismertem, mikor találkozni akartam vele. Vagy igazából fogalmam sincs, de a lényeg az, hogy nagyon jóba voltunk. Megbeszéltünk egy időpontot és egy helyet (viszonylag messzebb laktunk egymástól, szóval megbeszéltünk egy nagyobb várost, ami mindkettőnknek kb. annyi km-re van). Az én szüleim, és az ő szülei is jöttek. Bemutatkoztak egymásnak, meg minden, aztán mindenki csinálta a maga dolgát, én meg vele voltam. Szóval szerintem te is próbáld meg úgy megszervezni, hogy a szüleid is megismerhessék a lányt, és a szüleit. Egyedül én se engedném el a gyerekem.
2019. szept. 5. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

7-es válaszoló vagyok:


Mármint az egyedül nem engedném elt úgy értettem, hogy a kor nem mindegy. Nem mindegy, hogy 17 vagy 13 vagy. Mindenesetre engedni kell az anyukádnak, hogy megismerje ő is a lányt, mert azért érthető, hogy félt egy ismeretlentől.

2019. szept. 5. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Szerintem mondd el neki. csak nem 40 éves pedofil:)
2019. szept. 5. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Hát engedd meg neki , hogy elkisérjen bemutatkozik neki a baratnőd és akkor hátha engedi!:)) Utánna már ha megismerte kövi talinál lehet enged egyedül
2020. jan. 25. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!