Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hol tudnék barátkozni?

Hol tudnék barátkozni?

Figyelt kérdés

Nem rég költöztem Budapestre, és nem ismerek sok embert. Néha jó lenne elmenni ide-oda valakivel, bulizni, vagy meginni valamit, csinálni valamit. Mert a szabadnapjaim így elég unalmasan telnek. Munkahelyen akivel jóban lettem, vele a beosztásunk miatt szinte soha nem tudjuk összehozni. Nem tudom egyszerűen hol ismerhetnék meg lányokat, akik vevők lennének ilyenekre. Nincs erre valami app, mint a tinder, csak barátoknak? :D

23 éves lány vagyok egyébként.



2019. szept. 9. 21:36
 1/5 AbysmalChaos válasza:
68%
Fb csoportok, vagy bemész bulizni vszeg nem 1 fiúval fogsz jól kijönni
2019. szept. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mondanám hogy itt de nem sok siker van rá, én benne lennék de nem lány vagy ha nem egy 21F
2019. szept. 9. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Budapesten menjek el egyedül bulizni nőként?

Voltál már nő? :DD


Kaptam egy csomó privátot..fiúktól..

Lányok..ti is írhattok :D

2019. szept. 9. 22:27
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha tudsz önvédelmet akkor miért ne mehetnél el egyedül is? :-D

Tuti hogy rád fognak mászni egy idő után :-D

Gázspray legyen nálad ;-)

Nincs veszíteni valód, csak arra figyelj hogy olyan helyre menj ahol úgy mond este is jó a közbiztonság, nem tudom hányadik kerület az ahova a külföldi fiatalok járnak? Ott csak nincs annyira nagy baj,hajrá :-)

2019. szept. 9. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ha a kérdésed még áll, én szívesen barátkozom :) Én is Budapestre költöztem, és senkit sem ismerek.. 25 éves lány
2019. okt. 16. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!