Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Az egyik srác az osztályból...

Farkas Zoltán Bence kérdése:

Az egyik srác az osztályból teljesen ellenem akarja fordítani a legjobb Barátomat. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Kb. 1 hete alig beszélünk. Nemrég volt a névnapja, de én épp beteg voltam, ezért csütörtökön bedobtam a postájukba egy rajzot, amin egy szép közös emléket örökítettem meg, írtam rá egy gyönyörű idézetet is az igaz barátságról. Vasárnapig nem reagált, megkérdeztem facebookon, hogy megtalálta-e? Erre azt írta, hogy láttam, köszi. Utána kedden az egyik barátom bement tesin az osztályba inni, ő+2 barátja ott voltak és épp rólam beszéltek, gúnyoltak, hogy adtam valamit, ami az egyik srác( nevezzük x-nek) olyanokat mondott a rajzról hogy pl nem jó, b_zis stb. ami nem igaz. Ő szinte teljesen ellenem fordította, szerintem ő áll a háttérben.

2017. máj. 24. 12:31
 1/2 anonim ***** válasza:

Nincs olyan, hogy egy barátot a barátja ellen lehet fordítani. Hogy is mondjam...


Szóval csak azt lehet ellened hangolni, aki ellened is akar hangolódni. Nem a harmadik fél a hibás, nem ő hangolja ellened a barátodat, hanem a barátod nem akar már a barátkozni veled... Egy igazi barátot ugyanis nem lehetne ellened fordítani.


Na, remélem érted, mit akarok mondani.

2017. máj. 24. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
igen, hálás vagyok, köszi!
2017. máj. 24. 17:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!