Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mernétek találkozni az alábbi...

Mernétek találkozni az alábbi emberrel?

Figyelt kérdés
Két és fél éve kezdtünk beszélgetni, az ismeretleneek oldalon találtunk egymásra. Azóta folyamatosan beszélgetünk, nagyon jó barátok lettünk. 600 km van közöttünk és én most abban a városban vagyok, ahol ő él. Én 16L, a fiú 20. Találkozhatunk? Nem erőlteti ő egyáltalán,csak én nagyon szeretném megisnerni úgy igazából is.

2016. jún. 29. 09:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha találkozni akarsz akkor csakis nyilvános helyen. Akármennyi szimpi ne menj vele sehová ahol csak kettesben lehettek. Tudod a neten bárki bármit mondhat,
2016. jún. 29. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Hasonlóan látom, mint az egyes.
2016. jún. 29. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Ahogyan első mondja, találkozhatsz vele, de csak nyilvános helyen és ügyelj, hogy ne öntsön drogot a poharadba (na jó, ennek azért nincs is nagy valószínűsége).
2016. jún. 29. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Renben. De sokszor beszélgettünk kamerával is, szval biztos hogy ő kell legyen. De persze csakis valami nyilvános helyen találkozok.
2016. jún. 29. 09:54
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Csináltam már hasonlót. Igen, elsőre, másodikra, város központjába kávézó, étterem volt a találka helye.
2016. jún. 29. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
48%
Ha tényleg húsz éves és az akinek mondja magát, akkor ebből akár még az is következhet, hogy jól ki fogtok jönni egymással. De feltétlenül győződj meg róla, hogy nem valaki más–e mint akinek mondja magát. Kérj tőle több képet és nézd meg milyen ismerősei vannak. Ha csak egy kicsit is gyanús akkor ne találkozz vele, sok ilyen eset végződik megerőszakolással, láttam már erre jónéhány néhány példát.
2016. jún. 29. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
100%
Ahogy elöttem is írták, nyilvános helyen :). Esetleg vmi cukrászda vagy kávézó, ahol vannak mások is. De már elég régóta ismered, így nem lesz gond, csak ne menyjetek kihalt helyekre ;). Jobb félni, mint megijedni... De szerintem nyugodtan beülhettek valahova kicsit dumálni
2016. jún. 29. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Szerintem egy kávézó lesz, óvatos leszek. :)
2016. jún. 29. 10:14
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Írd meg mi történt :)
2016. jún. 29. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
21%
Oktalan volt feltenni e kérdést.
2016. jún. 29. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!