Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » 17/lSzerintetek felreertettem?...

17/lSzerintetek felreertettem? Nem is akar baratkozni velem?

Figyelt kérdés

Van egy lany, akivel mostanaban eleg joba lettunk, ugy egy eve.

Mostanaban kezdtem el mostmar tenyleg baratnomkent emlegetni.

Volt, hogy kuldtem neki legjobb baratos kepet, de nem reagalt ra, es megertettem, hat nem kell legjobb baratoknak lennunk.

Tortent 2 eset ami miatt viszont mar nem vagyok biztos a dologban.

Az egyik az volt, hogy megbeszeltuk, hogy egyutt tanulunk naluk. Hat nem nagyon ertettuk a feladatot, idokozben hazaertek a szulei. Mikor az anyukaja is megerkezett azt mondta, hogy na jol van, mar mindenki hazaert, mostmar mehetnel.

Amit megertek, de megis kicsit rosszul esett. Nem voltam olyan sokaig, talan egy orat, annyit sem, de a feladattal nem jutottunk sehova.

A masik pedig az volt, hogy en ugye mar baratnomkent emlegetem ot. Aztan megkertem, hogy osztalytarsait kerdezze mar meg valamirol. O meg is kerdezte, de engem ugy emlegetett, mint 'egy ismerosom".

Egyebkent minden nap beszelunk.

Szerintetek ezek jelenthetik azt, hogy o nem akar baratkozni velem? Vagy ez meg nem jelent semmit?


2019. szept. 20. 15:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem tekint barátjának, csak jóba vagytok.
2019. szept. 20. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hát az biztos, hogy ő nem tart téged a barátjának. Tényleg csak egy ismerősnek. Gondolom olyankor vesz téged elő, amikor más nem ér rá.

Én a helyedben hanyagolnám, mert csak te fogsz sérülni, ha ebből az egyoldalú kapcsolatból nem lépsz ki.

2019. szept. 20. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Jó bunkó anyja van. Gondolom ilyen az egész csalàd. Inkàbb baràtkozz valaki màssal.
2019. szept. 20. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Igy visszaolvasva tenyleg felreertheto, de nem az anyja, hanem o mondta, hogy mehetnek.

Koszonom a valaszokat! Kisse rosszul esik, ugy tunik velem nem nagyon akarnak baratkozni

2019. szept. 20. 19:40
 5/5 anonim ***** válasza:
Oh de bunkó volt.. gondolom nem maradt meg a kapcsolat suli után
2022. máj. 18. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!