Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hol, hogyan ismerted meg a...

Hol, hogyan ismerted meg a legjobb baratod?

Figyelt kérdés
Hany eves voltal, hol talalkoztatok, hogy, miert alakult ki a baratsag?
2019. szept. 20. 19:57
 1/4 anonim ***** válasza:
85%

Nálam ez nagyon vicces sztori, mert tulajdonképpen egy tescoban 4 éve kb.


Éppen sorban álltam, és beállt mögém egy nagyjából hasonló korú lány. A kapocs kettőnk közt az volt, hogy mindketten műmellűek voltunk,ugye hasonló a hasonlónak örül, ahogy a mondás tartja, aztán így megszólított. Hosszú volt a sor, elkezdtünk beszélgetni, aztán felajánlottam hogy hazaviszem, mert ő gyalogosan volt, én meg autóval. Aztán elkezdtünk skypelni és azóta nagyon jó barátságot ápolunk. És a poén, hogy emlékszem, ez egy nyári nap volt és vihar volt nálunk így nagyon nem akartam bemenni, de hát tudtam, hogy nem sok kaja van otthon, így erőt vettem magamon. És mint utólag kiderült milyen jól tettem :D Ha aznap lusta vagyok, akkor most egy remek baráttal kevesebb lenne.


24/l

2019. szept. 20. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem kettő van.

Az egyik egy fiú, általános iskolából. Iskolváltás miatt új voltam a suliban fogszabi, gáz haj.. szar családi háttér, szóval inkább a suliban lógtam. S hiába voltam felsős, napköziben kellett lennem.. és csak mellette volt hely. Én meg bicskával kezdtem el enni az almát :D ő meg megszólított, hogy miért úgy eszem, majd elkezdtünk beszélgetni és azóta is imádjuk egymást :) akkor voltam 13, most vagyok 21

Illetve a másik egy lány, a legjobb barátnőm. Egy csapatban játszottunk, s mint kiderült egy suliba is jelentkezünk általános után. Egyik edzés végén odajött, és kedvesen kérdezte, hogy: “szia! :) megismersz? :)” én meg nem túl kedvesen... “nem, kéne?” Majd gimiben azért jobban osszebaratkoztunk a sok közösen átélt élmények alatt :)

21/N

2019. szept. 20. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Oviból. Mindketten lányok vagyunk. Ő egy évvel kisebb volt, mint a csoport többi tagja, így mikor mi mentünk 1. osztályba ő maradt még 1 évet az óvodában. A barátság ki is hűlt. Aztán mikor 8. lettem év végén újraindult a barátság (bár elég gyengén). Majd a városba mentem 9.-be így megint különváltunk. Aztán mikor én 10.-es voltam, ő meg 9.-es ráírtam Messengeren, hogy hol van. Azóta már szinte tesók vagyunk. 18/L
2019. szept. 20. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Az 1. Oviban, de tobbszor is kibeszélt,elárult a másodikkal akivel ilyen általános 3-4 oszt.ban ismerkedtem meg, de a 3. Az egy fiu es talan o nem de en nagyon jo baratomnak tekintem, ált. 5 oszt vegen ismertem meg. :) elmondtam neki chaten egy titkot es adott tanacsot meg ilyenek aztan beszeltunk es igy tortent..
2019. szept. 23. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!