Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Te hogy ismerted meg a legjobb...

Te hogy ismerted meg a legjobb barátodat?

Figyelt kérdés
Vagy legjobb barátaidat? Hogy lettetek barátok?

2018. jún. 5. 17:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
86%
Általános iskolában még, egyedül ő jött barátkozni, pedig látta hogy a többi gyerek együtt piszkált, de őt nem zavarta, azóta is legjobb barátom, már közel 13 éve.
2018. jún. 5. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
70%
egy faluban jartunk suliba, évekig azt sem tudtam ki, azt egyszer buszon vhogy elkezdtünk beszélgetni, a többi történelem
2018. jún. 5. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
73%
Suliból én is, de azóta úgy megváltozott, hogy nem beszélünk évek óta, pedig egy suliba tanultunk tovább. Tipikus sztori. Pasija lett, engem meg leszart.
2018. jún. 5. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
68%
A gyerekkori barátnőmet a lakhelyemről, aztán ő eltávolodott, meg családja lett. A mostani barátnőmet a munkahelyemen ismertem meg, de ő sem "legjobb", inkább úgy mondanám, ő tud rólam több mindent. Mivel magamnak való vagyok, nem igénylem nagyon ezt a nagy barátkozós kapcsolatot.
2018. jún. 5. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
83%

Több embert is közeli barátomnak tartok, rájuk bármikor bármiben számíthatunk egymásra. Kettőjüket középiskolában ismertem meg, mi voltunk a kinézett/lenézett lúzerek már a korábbi iskoláinkban is, első évben egymásra találtunk és azóta is (majdnem 20 éve) töretlen a barátságunk, pedig azóta a távolság is közénk állt. Van még egy kedves barátnőm, akit az egyetemi kocsmában ismertem meg anno két előadás között, ill. vannak még ketten, akiket közös ismerősön keresztül ismertem meg még az egyetemi évek alatt. A közös ismerős azóta valahogy eltűnt az életünkből, ettől még mi itt vagyunk egymásnak :)


Voltak mindenféle más "barátok", haverok is, de ők mind elkoptak idővel, majd lettek újak, majd azok is elkoptak.. Mondjuk ezeket a felszínes haverságokat nem is siratom, ez az élet rendje.

2018. jún. 5. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
74%
Én már nem is emlékeztem, ő mesélte el nekem is, valahogy így. Középsuli kezdés előtt orvosi alkalmassági vizsgálatra kellett menni mindenkinek. Ő csak ott állt, én meg odamentem beszélni, azt mondta azt se tudta ki ez a hülye aki tök idegenként odamegy másokhoz beszélni, de mivel szóhoz sem juthatott miattam, kénytelen volt tűrni, aztán már megszokta és nem akart elküldeni. Ilyen egy igazi jó barát. :D
2018. jún. 5. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
74%
Vicces sztori, huszonévesek voltunk, amikor "rárepült" a pasimra. Le is feküdtek, mint kiderült, de neki nem jelentett semmit. Legközelebb, amikor összefutottunk (közös volt a társaságunk, a törzshelyünk), beszélgettem vele, kíváncsi voltam, kivel csaltak meg. Kellemes meglepetés volt. Azzal a bizonyos pasival persze hamar vége is lett. A barátnőmmel eleinte csak véletlen futottunk össze a közös törzshelyen, de aztán később csináltunk programokat is, eljártunk koncertekre, meg fesztiválokra, eljártunk egymáshoz is, ismertük egymás pasijait. Ami persze, miután barátok lettünk, tabu lett. Több mint húsz éve barátok vagyunk, egy ideje már ritkábban találkozunk, mert másfelé vitt az élet, de ha összejövünk, úgy folytatjuk a társalgást, mintha öt perce hagytuk volna abba.
2018. jún. 5. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
74%

Úgy, hogy ugyanabban a lépcsőházban lakunk, és anyukáink anno ugyanarra a helyre vittek ki minket a közeli játszótérre. :)

Legelső találkozásra nem is emlékszek, de a játszótérről van a legkorábbi emlék, amit vissza tudok idézni. :)

2018. jún. 5. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
74%
egyikőjük lány, egy tömbben laktunk aztán nemrég újra "egymásra találtunk". Másik egy srác akivel együtt járunk teniszezni,pár év után kezdtünk el a másikról tudomást venni
2018. jún. 5. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
67%

Középiskola elején egy osztályba kerültünk, előtte nem ismertem őt. Egyik legelső mondatom hozzá az volt, hogy "te most hozzám beszélsz?", mert meglepődtem, mert eléggé zárkózott és magányos srác voltam és sosem keresték a társaságomat mások. Lassan 7 éve a legjobb barátom. :D


Egyik másik volt középiskolás osztálytársam úgy találkozott a szintén akkor megismert, mára egyik legjobb barátjával, hogy oda ment hozzá és közölte, hogy mi mostantól legjobb haverok leszünk.

2018. jún. 5. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!