Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A barátnőm szerintem kezdi...

A barátnőm szerintem kezdi túlzásba vinni az alkoholizalast mit tegyek?

Figyelt kérdés
Mar kb 1 eve eszre vettem hogy egyre többször iszik alkoholt. Hétvégente végig iszik, hétköznap is napi szinten, este bort vagy whyskeyt. Egyre jibban elhagyja magát, megbizhatatlan lett, ritkan mos hajat, fogyott is 10 kilót. Hogy hozzam ezt fel neki hogy ne legyen sértő ? Egyebkent 44 eves

2019. szept. 25. 12:08
 1/4 anonim ***** válasza:
mi okból iszik?
2019. szept. 25. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Huuhhh az kérdés olvasásakor azt hittem 18-22 éves lehet a barátnőd és akkor is már ez elég sok, de még betudhat annak hogy picit ki akarja élni magát. Élvezni az életet, de 44 évesen ez már keményen alkoholizmus.


Ezt sürgősen beszéld meg vele, mert később nehezebb lesz.


Meg próbáld meg megtalálni az okát, hogy mért kezdett el inni és azon változtatni.


Van egy alkoholista ismerősünk, aki a legnormálisabb ember volt egészen addig míg a felesége elnem hagyta és kiderült, hogy a 2 gyereke, akiket 16 éven keresztűl nevelt nem tőle vannak...

2019. szept. 25. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez a kor nagy vízválasztó a nők életében. Sokuknál ilyenkor már beköszönt a menopauza, de ha nem is köszönt be, egyéb hormonális (és magánéleti) folyamatok miatt erősen megkérdőjeleződik a nőiség. Ilyenkor sokan nyúlnak a pohár után.
2019. szept. 26. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Érdemes lenne rá szólni.Ha agresszívan válaszol arra ne igyon ,vagy ma maradjon józan mert meglepid van,vagy ha elkezd dugiba inni mert tudja már neked nem tetszik és vitázol vele,akkor gond van.Ha nem iszik miután te elmondtad ne igyon és nem is zugiszik akkor nincs akkora baj.
2019. nov. 4. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!