Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mi a legalkalmasabb program...

Mr. Snappy23412 kérdése:

Mi a legalkalmasabb program amire el lehetne vinni azt a lányt aki tetszik?

Figyelt kérdés

11 éves fiú vagyok é tetszett nekem egy lány.

Nagy bátorág kellett hozzá de végül sikerült elhívnom fagyizni. Ezek után márcsak beszélgettünk de valahogyan olyan érzésem van mintha eltávolodtunk volna egymástól.

Szeretném elhívni újra valahová. Amugy két külön helyen lakunk szóval csak hétköznapokon tudom elhívni.

Mi lenne erre a legalkalmasabb?



2016. máj. 23. 14:11
 1/4 anonim ***** válasza:

Kedves Snappy!

A fogalmazásmódod gyanús nekem. Szerintem ez nem egy 11 éves szövege.

2016. máj. 23. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
62%
kukarugdosás, telefonbetyárkodás
2016. máj. 23. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Hát, kérdezd meg először tőle, hogy egyáltalán akar-e tőled valamit. Nagyon sok 11 evés, vagy 12 nem tudom mennyi a cshajjod, hálás, de nagyon sok nem... Ha meg csak kihasznál téged, hogy elviszed fagyizni, hűdejó neki aztán meg "dob" annak nincs értelme.

De szrintem ilyen korban jó a mozi, vagy színház, vagy könyvtár, vagy menjetek el sétálni szimplán, belvárosban, ott jó sok nézelődni való van, vagy egy csendes helyre.

Én még ajánlanám a "plázákat" mert ott jó sok dolog van amit lehet nézegetni :D

Vagy vidd el pizzázni :D

Na bocs, nem vagyok valami jó szerelemtanácsadó xd

2016. máj. 23. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
+1 a kukarugdosásért.
2016. máj. 23. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!