Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan tudom megszüntetni azt...

Hogyan tudom megszüntetni azt az érzést, hogy nem érek semmit, illetve hogy nem fogom semmire se vinni?

Figyelt kérdés
Nincsenek barátaim, nem tudom hogy kellene Elkezdenem ismerkedni bárkivel is. Amikor boldog emberekkel beszélgetek, elkap a sírás hogy én miért nem lehetek az. Nem tudom mit kezdjek magammal, hobbim sics, egyszóval semmi :( és már nem bírom. Ha valaki tud tanácsot adni azt megkoszonom
2016. febr. 18. 17:58
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
nekem is hasonlóan jó a hangulatom, gyere nyírjuk ki egymást :)
2016. febr. 18. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
7%
Hány éves vagy? találd ki mi az oka, hogy ilyen vagy, és próbálj rajta változtatni, ha nem megy vagy MÁR nem megy akkor van egy rossz hírem :)
2016. febr. 18. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy nincs önbizalmad, mástól várod, hogy boldoggá tegyen, azt hiszed, ha lenne barátaid, akkor ő boldogítana. De nem mástól kellene várnod, hogy biztasson, te tudod mit szeretsz csinálni, mik érdekelnek azokkal foglalkozz ha nem tudsz barátkozni.
2016. febr. 18. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
29%

"Hogyan tudom megszüntetni azt az érzést, hogy nem érek semmit, illetve hogy nem fogom semmire se vinni?"

Realizáld tényeket magaddal kapcsolatban.

Ha te jó személyiségű vagy, már többet érsz mint emberek jóóóóóóó része.

A valamire vivést csak tudatlanságod miatt nem érzed, mert hiszed, rendszerben való haladás számít csak annak, miközben valóságban ellenkezője igaz.

"Nincsenek barátaim, nem tudom hogy kellene Elkezdenem ismerkedni bárkivel is"

Légy nyitott új emberekre, csoportokra, eseményekre s ne félj bárkivel beszélgetést kezdeményezni akiben látsz esélyt kapcsolat kialakítására.

"hogy én miért nem lehetek az"

Sírás helyett, hozzáállásodon kell változtass, MERT BOLDOGSÁG BELÜLRŐL FAKAD. Te döntöd el boldog leszel-e akarsz-e boldog lenni.

Tanácsom: Változtass hozzáállásodon boldogságodért s ha kell segítség írj, kezelésbe veszlek.... téged is.

2016. febr. 18. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
4: ki vagyol te csájé? há more, segíjjé már, van cigid? kajára kéne
2016. febr. 18. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%

"depressziós vagy? hát hagyd abba"

ezt egy motivációs előadásos videóban hallottam...és rohadjak meg de igaza van

2016. febr. 18. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
tipp: ne ezen az oldalon tegyél fel ilyen kérdést, látod milyen itt a proli csürhe, menj pszichológushoz
2016. febr. 18. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!