Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Van bármi tippetek arra, hogy...

Van bármi tippetek arra, hogy hogyan lehetne internetes viszonylatban IS barátkozni? Mármint valóban barátkozni?

Figyelt kérdés

Nem, nem dickpickre gondolok amit egy random pasi küldene tinder után, hanem egy olyan platformra ahol tényleg barátkozási célzattal vannak emberek. :D

21/L



2019. szept. 25. 20:20
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Egyébként bulihelyen meg kocsmába a legjobb ismerkedni, annál jobb az internet se lehet :D
2019. szept. 26. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Valóban, az ismerkedés ott remek, a baráti célzat viszont annyira már nem.

Persze, lehet kivétel, de sajnos azt még magam nem tapasztaltam pl egy kocsmában, vagy buli helyen. 🤔

2019. szept. 26. 18:33
 13/13 anonim ***** válasza:
Én már tapasztaltam, lett barátság, de ritka. Igazad van, ismerkedés az bőven megy ott, az gyakori. Legalábbis itt a környéken igen. Ve egy internet most jobb e nála? Erről sokat lehetne vitázni egyébként :)
2019. szept. 26. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!