Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Introvertált, Önbizalomhiányos...

Introvertált, Önbizalomhiányos hangulatember vagyok ami miatt mindenki elitél és utál, mert sosem keresem feltétlen mások társaságát. Valóban egy selejt volnék? 19F

Figyelt kérdés

Nem vagyok egy nagyon beszédes, barátkozós ember, nem megyek nagy társaságba sosem, inkább csak elvonulok zenét hallgatni és ennyi. Van egyetlen egy barátom, vele szoktunk beszélni meg hülyéskedni. Nem azt mondom hogy nem lenne jó még pár barát, mert nem lehetek mindig a nyakán mert megunna, megutálna idővel. De én nem cigizek nem iszok nem tudok csak úgy odamenni és beszélni másokkal. Körülöttem ezt senki sem érti meg és elhordanak mindenféle sz.rnak, esélyt sem adnak hogy kicsit is megismerjenek belőlem. Csak annyit hallok mindig hogy mekkora ronda "goth* gci vagyok. Pedig csak szeretek feketébe öltözni és nincsen semmi piercingem se. Csak fekete ruha és annyi. De ha meg szinesen öltözök akkor meg azzal csesztetnek hogy dagadt bálna vagyok. Mindig volt egy vagy két haverom és ennyi de már vele sem vagyunk olyan jóban.

Tényleg én vagyok a selejt hogy nem vagyok ilyen közösségkereső, a mai *képbe* illő?


2019. szept. 2. 19:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
67%
Legalább a felét beképzeled magadnak, és generálod magadban ezt a viselkedést. Tudod miből jöttem rá? a Kérdésed pár mondatból áll, de telepakoltad , negatív mantrás sz@.rságokkal. Így ne csodálkozz ha kerülnek, az emberek nem szeretik a negatív embereket, akikről süt, hogy bizonytalanok önmagukban.
2019. szept. 2. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
65%
Az emberek 75%-a extrovertált, ezért vagyunk mi a "furcsák". Én ugyanez vagyok, de rájöttem, hogy le kell szarni, ki mit gondol rólad. Ez vagy te, így fogadjanak el és kész. Nekem is mindig mondták, hogy majd kinövöm ezt a korszakot (29 vagyok) , de ez nem egy korszak, szimplán ilyen a szemèlyisègem. Szarni rá! Aztán hasonló hasonlót vonz, majd te is rálelsz a sajátjaidra, csak lehet több idő kell hozzá :)
2019. szept. 2. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
37%

az extravertált-introvertált arány 50-51% az introvertáltak javára btw

Tudod kedves kérdező, sok minden hozzáállás kérdése, mint ahogy ez is, ha magadat egy selejtnek tartod, most likely mások is így fogják gondolni xd

Próbálj meg olyan emberekkel barátkozni akikkel hasonló az érdeklődési körötök, légy nyitottabb, vagy süppedj továbbra is abban a tudatban hogy "juj engem mindenki csak elítél pedig nem is ismernek én introvertált vagyok és ez mentség mindenre"

🌟🌟🌟🌟

2019. szept. 2. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ideje megtanulnod leszarni az emberek véleményét, elvárásait, és elkezdeni foglalkozni a asaját véleményeddel és elvárásaiddal.
2019. szept. 2. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nem, kedves válaszoló(k), nem én gondolom ezt magamról, ezt a szemembe mondták vagy épp írták le nekem. Én magammal teljesen meg vagyok elégedve, szimplán csak az zavar hogy masok miért nem fogadnak el így, és hagynak békén, ha már barátkozni nem akarnak.
2019. szept. 2. 22:46
 6/11 anonim ***** válasza:

Mert ilyen a társadalom...sajnos.

Készülj fel arra hogy lehet a jövőbeli munkahelyed se lesz sokkal jobb.

Tapasztalatból beszélek.

2019. szept. 3. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Akkora hülyeség. Jól tanulok sosincs vitám senkivel és a kavarnak, utána meg engem csesztetnek érte.
2019. szept. 3. 11:01
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Simán elhiszem hogy igazad mond a kérdező...amikor az interneten a 12-13 évesek szemrebbenés nélkül írják a másiknak hogy "öld meg magad" "csúnya vagy" és egyéb.

Ajánlom figyelmetekbe a grossza family nevű szennycsoportot facebookon.


Ez olyan mint 10-15 éve valaki azért bas ztatni mert emos volt.

2019. szept. 3. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nekem tök oké, engem fel fognak venni jó egyetemre és jó munkahelyre amikor ők a híd alatt szivatják egymást
2019. szept. 3. 14:47
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha van kedved, beszélgethetünk. Én is hasonlóan kívülálló, kirekesztett vagyok. Ráadásul nekem egy barátom sincs.
2019. szept. 3. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!