Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Valóban a kutya lehet az...

Valóban a kutya lehet az ember legjobb társa?

Figyelt kérdés
Az emberekkel az a baj, hogy nincs bennük sem elég hűség, sem annyi lelkiismeret, hogy elkötelezze magát a másiknak. Azt veszem észre, hogy csak azért kezdeményeznek egymással beszélgetést, hogy el tudjanak panaszkodni/dicsekedni a másiknak azzal, hogy nekik milyen soruk van. Senkit nem érdekli a másik, bsznak egymásra az emberek. Ki mondja meg, hogy ez nem így van? Sosem voltak barátaim, rengeteget próbálkoztam, de mindig elhagytak engem a pasik, volt aki meg is csalt. Egy valaki nem hagyott még el; a kutyám. Igaz, még csak 1 napja van meg, mégis több szeretetet kaptam Tőle, mint akárkitől eddig ebben a nyomorult életben. Valóban egy kutyus a boldogság kulcsa? Vagy csak én vagyok így vele? 17L
2019. ápr. 17. 14:59
 1/6 anonim ***** válasza:
75%
Teljesen egyet értek veled. A kutya az ember legjobb barátja.
2019. ápr. 17. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen, csak jol kell nevelni.
2019. ápr. 17. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
2-es, az nálam alap. :) Gyereket is ugyanúgy nevelni kell... Csak hogy a gyerek közel sem lesz olyan hálás, mint egy kiskutya. :)
2019. ápr. 17. 15:04
 4/6 anonim ***** válasza:

Volt egy cicám. Vele nőttem fel, 14 évig élt. Soha olyan barátom nem lesz emberi formában, mint ő.

A kutyával nekem az a bajom, hogy túl önzetlen és feltétel nélkül szeret. Azt sose tudtam értékelni, ami könnyen jön.

Egy macska szeretetét ki kell érdemelni, de ha ez megvan, sírig tartó társat kap vele az ember. A macskák természete közelebb áll az emberhez, pont ugyanannyira hangulat függő, mint mi. Ezért nem szokták őket szeretni, meg önzőnek nevezni. Ha rosszul van szocializálva, ha nem megfelelően van nevelve, persze hogy az.

Mellesleg a dorombolás gyógyító és nyugtató. (mármint nem ezo szinten hanem tényleg, kísérlettel bizonyítva pl segíti a csont gyógyulását)

Úgyhogy szerintem macskával jársz jól. Vagy ha inkább kutyás vagy, hát akkor vele.

(btw imádom a kutyákat is, még mielőtt vki azt hiszi, véresszájú macskaistenítő vagyok)

De amúgy a patkányok is nagyon nagyon nagyon kedves, hűséges és ragaszkodó társak csak sajnos nem élnek sokáig. :(


Mindenesetre az embereket jó okkal utálom, és nem csak te látod így, szót pazarolni se érdemes rájuk.

2019. ápr. 17. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

öt éves kutyáim a legjobb barátaim. Az elmúlt öt évben rengeteg ember jött ment, okozott örömöt és csalódást egyaránt. Nincs egy ember, akire azt mindanám, abban az öt évben végig ott volt. A kutyáim igen, végig ott voltak velem. <3


Tavaly az anorexiámban még szorosabban álltak mellettem (amikor még én fel se fogtam, hogy mekkora a baj, csak éreztem, hogy nagyon nem vagyok jól). <3


Imádom őket!!!!! <3

2019. ápr. 19. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Vannak barataimmeg elettarsam is. Szeretnek engem es husegesek,de megis a kutyam a szivem csucske,a legkozelebbi baratom. Ot szeretem a legjobban. Az o olelese tesz a legboldogabba. ❤️❤️❤️❤️❤️
2019. ápr. 23. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!