Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Barátokat keresnék de nem...

Barátokat keresnék de nem tudom, hogyan kell?

Figyelt kérdés

Sziasztok,

Kissé introvertált vagyok, több őszinte barátságom is volt de ahogy párkapcsolatom lett mindenki elhagyott, én hiába figyeltem az igényekre. Eddig sosem éltem egyedül viszont most úgy alakult, hogy szakítottunk a párommal és az összes közös barátunk “vele maradt”. Én hiába probálnám felvenni velük a kapcsolatot, találkozni, programozni ők nem kíváncsiak rám. Nem tudom mit rontok el, mindig ott voltam ha szükség volt rám, folyton kerestem a lehetőséget találkozásra amíg a párommal voltam szóval nem az elhanyagolás a probléma.

Szívesen beszélgetnék új emberekkel, szívesen kimozdulok, jó hallgatóság vagyok és majdnem minden beszédtémában megállom a helyem. Keresnék nő nemű barátokat akik hasonlóan programoznának velem, akár mozi, színház, koncert, dumálás, bowling, csocsó, szgépes játék, társas, sportról van szó. :)

26 éves vagyok, győrben élek és baráti társaságra vágyom legyen szó örültségről vagy chillről



2019. szept. 26. 12:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem szokott ez műköni. Nem vásár ez, hogy “megyek, leakasztok két szimpatikus csajt a netről, aztán megpróbálok összebarátkozni velük”. Az ilyesmi kialakul menet közben, először találni kell egy közeget akár a neten is (valami fórum, sport, állatvédők, akármilyen téma amiben otthon vagy) és akkor szép lassan kialakul egy olyan kapcsolat, ami megengedi, hogy személyes találkozásra hívjátok egymást. De mindez sokkal gyorsabb és egyszerűbb az életben. Edzeni, tanfolyamra vagy túrázni menni egyedül is szoktak, és ezek olyan közösségek, ahol gyakran szövődnek barátságok.
2019. szept. 26. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Gyere velünk wow-ozni :-D

Elég barátságos közösségünk van.

Írj ha érdekel.

23L

2019. okt. 24. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!