Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Vannak itt olyan 25-35 év...

Vannak itt olyan 25-35 év közöttiek, akik szintén szeretnének változtatni az életükön, barátokat, ismerősöket keresnek?

Figyelt kérdés
Levelezgetéssel már sok ismerősöm lett, de az nem olyan. Személyesen szeretnék, igazi társaságba járni, nem virtuálkodni, s nem az ország másik végéből. Nekem is hiányzik, az akivel bárhová el tudnék menni, akivel elmehetnék egy programra, vagy csak beszélgetni Igazából az is mindegy lenne, hogy fiú vagy lány az illető, mert maga a társaság hiányzik, és nagyon rossz csak úgy egyedül téblábolni. Ha van itt valaki az ország dél-keleti végéből aki szintén hasonló cipőben van, társaságot keres, és 24-35 közöttinek érzi magát, szívesen felvenném vele a kapcsolatot.

2013. aug. 15. 23:15
 1/6 anonim ***** válasza:
valahogy én is így vagyok.
2013. aug. 15. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mindenki más boldog ember? :)
2013. aug. 16. 11:57
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia, ha gondolod, benne vagyok, ugyanezt érzem :)
2013. aug. 16. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Gondolom! :)
2013. aug. 16. 18:41
 5/6 bagoly17 válasza:
Én Budapesten keresek hasonló társaságot, bár inkább most már a 30-40-es korosztályból. Várom a jelentkezőket!!!:)
2013. okt. 28. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nicsak, valakit még érdekel a felhívásom?
2013. okt. 28. 18:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!