Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért nem ír vissza?

Miért nem ír vissza?

Figyelt kérdés

Tehát van egy srác, akivel elkezdtem beszélgetni a napokban, mert szimpatikus számomra (természetesen szerelemről, meg ilyesmiről szó nincs, mert nem vagyok meleg).


Szóval, eleinte még el is tudtunk beszélgetni, meg minden. Aztán egy pár napja az utolsó üzenetemre rá se hederít. Nem nézi meg sem, meg semmi. Pedig látom, hogy aktív mindenhol (facebookon posztol, instagramon pedig a napjába van mindig valami, és még Steam-en is online).


Tudom-tudom, felejtsem el, adjam fel, de én valahogy nem szeretném. Nyomulni se akarok, tehát már nem is merek írni neki semmit.


Teljesen tanácstalan vagyok, valaki valami ötlet?


2019. szept. 26. 18:04
 1/4 anonim ***** válasza:
76%

Mégis honnan a francból tudjuk, hogy miért nem ír vissza?

Kérdezd meg tőle.

2019. szept. 26. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez csak ő tudná megmondani. De lehet, h nem akar tartós barátságot kötni.

Ne aggódj, vannak még akik szívesen beszélgetnek Veled! Fel a fejjel!

2019. szept. 26. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Épp ez a baj, hogy igazából nem nagyon van kivel beszélgetnem. :/ Ezért örültem, hogy végre valaki..
2019. szept. 26. 19:39
 4/4 anonim ***** válasza:
73%
Nem tudom. Ő viszont tudja. Kérdezd meg.
2019. szept. 26. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!