Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek ilyen élettel?

Mit tegyek ilyen élettel?

Figyelt kérdés

Én olyan sokmindent megtapasztaltam már, hogy sokan írigyelnének. Volt vagy 10 barátnőm, a barátaim 20-asával jöttek a házibuliaimra, stb.. De mostanra mindenki máshova lett, családotalapított, külföldre ment, én meg itt maradtam egyedül, a nagyvárosban.

Valami eszméletlen módon kellene segítség, ami ilyen baráti közeget jelent, kellenének barátok, és barátnők, ismerősök, ilyesmik. Ezeket hogy lehetne kialakítani? Mit kéne tennem, sok tapasztalattal a hátam mögött, hogy megint boldogan tudják élni?

Apukàm nagyon ismert zenész, az segíthet valamit?

De főleg a korosztályomat keresem, akik vevők lennének rám, és az ötleteimre!

33/f



2019. okt. 1. 02:11
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a barátnőid és a barátaid nem téged szerettek, hanem a családi hátteredet ("Apukàm nagyon ismert zenész,..."), és/vagy a pénzeteket, a lehetőséget a gazdagék házában bulira, stb.

A "volt vagy 10 barátnőm" és a "barátaim 20-asával jöttek"-re sem lennék büszke, ez azt jelenti, hogy nem vagy képes tartós kapcsolatot kialakitani, és gyakorlatilag nem volt egyetlen igazi barátod sem, csak olyanok, akik a bulijaidra voltak kiváncsiak.

Én ismerek kb 500 embert, ebből kb 10 haver, és csak két olyan, aki igazi barát, akikkel mindent megbeszélünk. A többi csak szomszéd-rokon-munkatárs-volt szomszéd-volt munkatárs-egyebek.

Kb. ebből indulj ki, amikor új kapcsolatot, új barátot keresel. Apádat pedig hagyd ki, mert csak átmenetileg előny az ő neve. Talán épp emiatt szűntek meg a korábbi kapcsolataid, mert örökké rá hivatkoztál, és mindenki rájött, hogy apád neve nélkül egy üresfejű hivalkodó alak vagy?

2019. okt. 1. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem is vannak barátaim, akik külföldre mentek és vannak, akik családot alapítottak. Mégsem szakadt meg a kapcsolat, sokukkal tizenéve vagyunk barátok.


Szóval csatlakozom ahhoz, hogy a barátaid nem téged szerettek, hanem akkor menő volt az ismerősödnek lenni apukád miatt.

2019. okt. 1. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
64%
Mint látszik nincs semmi irigyelni való az életedben, kiégtél, a felszínes emberi kapcsolataid meg leépültek
2019. okt. 1. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kis Grofo te vagy az? Szoszi van bátya? :)
2019. okt. 1. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Noha némileg enyhébben fogalmaztam volna, lényegében 1-es okfejtését osztom.
2019. okt. 2. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
2019. okt. 4. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!