Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ennek lehet még jövője?

Ennek lehet még jövője?

Figyelt kérdés

Volt/van egy lány barátom akivel nagyon jól megértettük egymást. Sikerült beleszeretni, úgy éreztem, hogy megtaláltam a másik felemet, azt a lányt aki számomra tökéletes. (legalábbis akkor így gondoltam)

Mint kiderült, ő is elkezdett érezni irántam valamit. Szakított a barátjával és elkezdtünk osszejárni, egymásnál alvás, hasonlók. Két héttel később "rajött", hogy még a barátját is szereti és nem akarja eldobni a vele eltöltött időt. Nem mutattam ki, de nagyon megtört a dolog, abban maradtunk hogy legyünk továbbra is barátok. Egy ideig reménykedtem még, hátha meggondolja magát, de természetesen nem így volt. Az elmúlt néhány hónapban azonban külföldön voltam és nem tudtunk találkozni. Az elején relatív sokat chateltünk, de idővel majdhogynem abba maradt.

Most, hogy újra itthon vagyok a lány próbál közeledni, elvégre "barátok" vagyunk, de engem valamiért nem vonz a társasága. Valamilyen szinten "hiányzik", de tultettem magam rajta és ezzel együtt nem olyannak látom mint régen.


Van esély rá, hogy meg tudjuk beszélni és megmaradjon a baráti kapcsolat vagy szerintetek ezen már nem lehet segíteni?


Mindketten húszas éveink elején járunk.


2019. okt. 2. 00:14
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem felesleges erőltetni.
2019. okt. 2. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szerintem ez így nem az igazi és ha van már benned egy törés, akkor az mindig megmarad.


Te akkor nem kellettél neki, ha nagyon bejöttél volna, rögtön téged választott volna és nem jött volna rá, hogy pl. a másik jobb volt....


Tedd túl magad teljesen és szerintem ne is barátkozzatok, mert ebből nem lesz semmi, keresd meg a ténylegesen számodra rendeltetett igazit és legyél vele boldog!

2019. okt. 2. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
79%
A lánynak ez is kell, az is kell, most legyünk barátok, most ne... Mondjuk ki, a csaj eltett téged ínségesebb időszakokra. Ha barátok vagytok az azért jó neki mert te még ott "keringesz" körülötte mint lehetséges B terv. (Plusz ha "szakítotok" az ne az ő sara legyen) Most meg elővenne téged mint egy vibrátort mert gondolom megint nem stimmel valami a kapcsolatában.
2019. okt. 2. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
36%
Lefordítom, tehát a kapcsolat az ő részéről nem működött, neked meg a sértett önérzeted fontosabb, mint a barátság, miután kiszerettél belőle. Mármint így nem gond, nem kötelező senkivel jóban lenni, de ebből így kiderül, hogy neked mi a fontosabb: önmagad. Ergó azért voltál csak a társaságában, mert többet éreztél és nem barátságból. Ez esetben valóban nincs min erőlködni.
2019. okt. 2. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy gondolom, hogy egy ilyen "maradjunk inkább csak barátok" helyzetben a legjobb az, hogyha túlteszed magadat rajta és nem keresed a társaságát.
2019. okt. 2. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Itt tehat az a kerdes hogy az a tores benned nyomot hagyott vagy letudid szarni. Mert ha letudod szarni, akkor tudsz vele haverkodni is.
2019. okt. 2. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

"Mert ha letudod szarni, akkor tudsz vele haverkodni is."

De miért tenné? Tudja hogy a csajnak vannak "tervei" vele arra az esetre ha otthon megint nem jó valami. A srác túlesett rajta, innentől már a csaj az aki többet remélne barátságnál, és ráfoghatná a kérdezőre hogy "csak szédítesz engem" (bármilyen képmutató kijelentés is lenne).


"Szakított a barátjával és elkezdtünk osszejárni, egymásnál alvás, hasonlók. Két héttel később "rajött", hogy még a barátját is szereti és nem akarja eldobni a vele eltöltött időt"

Itt kellett volna megmondani neki: "nem lehetünk többé barátok, mert csak hülyítenénk egymást. Pont úgy ahogy te tetted velem az utóbbi két hétben. Nem haragból mondom ezt csak ennél több tiszteletet érdemlek. És egy olyan kapcsolatot ahol egyértelműen tudom hogy állunk egymással".

Persze ha a kérdező fejében is egy barátság extrákkal dolog lett volna és nem az hogy "megtaláltam a másik felemet" akkor mondanám hogy tartsa vele a kapcsolatot, de ő komoly dolgot remélt egy komolytalan csajtól.

2019. okt. 2. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!



"Mert ha letudod szarni, akkor tudsz vele haverkodni is."


-haverkodással nincs gond, nem kerülöm vagy hasonló. A barátság, ahol elmondunk mindent egymásnak az már más. Eléggé depis lány. Egyszerűen nem érdekel,hogy mindig "van" valami problémája, bármennyire is durva ezt kijelenteni.

2019. okt. 2. 09:16
 9/9 A kérdező kommentje:
És igen. Már hallottam néhányszor, hogy akkor volt jó amikor meg kellett dug*i...
2019. okt. 2. 09:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!