Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Két vadállat osztálytársam...

Két vadállat osztálytársam késsel mászkál (svájcibicska nagyságúakkal! ) az iskolában, és rámszálltak. Mitévő legyek? Több lent!

Figyelt kérdés

Aki kamunak gondolja, az inkább ne is válaszoljon!

Szóval van két osztálytársam, akik mindenkit bántanak, megaláznak, és ütlegelnek. Eddig nem tartottam tőlük, amíg pénteken meg nem láttam náluk a kinyitott svájcibicska nagyságú tűéles késeket. Anyu felhívta az oszt. főnököt, de őt ismerve nem lesz nekik semmiféle büntetésük. Többen is látták náluk, beleállították, a zongorába, a fotelek vállfájába, és a parkettába. a Nyomuk eléggé látszódott. Félek, hogy megtudják hogy bemártottuk őket, és hogy komoly bajba kerülök emiatt. De a legfőképp azért, hogy nehogy megkéseljenek bárkit is!



2019. okt. 13. 13:03
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
90%

A rendőröket kell rájuk hívni. Nem tudom, mire gondolsz, mikor a méretet svájci bicskához hasonlítod, de 8 cm-t meghaladó pengehosszúságú kés birtoklása közterületen, nyilvános helyen, nyilvános rendezvényen szabálysértés. A zsaruk szeretik az ilyent.


Amúgy nem tűéles, hanem vagy tűhegyes, vagy pengeéles.

2019. okt. 13. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
96%
Ha az osztályfőnök nem tesz semmit, akkor az igazgatónak kell szólni. Ha értelmesek lennének a tanárok, akkor nem fedik fel, hogy kitől tudták meg. Ámbár a tanár és az értelem gyakorta külön utakon járnak.
2019. okt. 13. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
94%
Az igazgatónak kell szólni. Az tanítás közben kihívja a rendőröket, azok meg bemennek órára, és közlik, hogy mindenki pakolja ki a zsebeit.
2019. okt. 13. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
96%
"Barátok, barátságok kategória" :D
2019. okt. 13. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
94%

Én szólnék a helyedben tanároknak,ifjúságvédelmi felelősnek.

Az sem lenne rossz megoldás ha összefognál azokkal akiket bántanak és kiállnátok egymásért,tudod sok lúd disznót győz

2019. okt. 13. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
49%
Ez valami kisegitö lehet gondolom. Próbàlj meg àtmenni jobb suliba és tanulj. Am ez màr tényleg rendörségi ügy. Igazgatónak szólj, ha azt se érdekli, tényleg íratkozz àt màshova.
2019. okt. 13. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Még egy hasonló eset, és átmegyek másik iskolába. Egyébként próbáltam másokkal összefogni, de szó szerint rettegnek tőlük. Holnap reggel lesz rendkívüli oszt. főnöki óra, megbeszéljük a dolgokat. A fejleményeket megírom holnap délután.
2019. okt. 13. 14:55
 8/16 anonim ***** válasza:
67%
Na mi lett?
2019. okt. 14. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
92%
Na élsz még öcsi?
2019. okt. 14. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
56%
Mi volt az of órán?
2019. okt. 15. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!