Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Két vadállat osztálytársam...

Két vadállat osztálytársam késsel mászkál (svájcibicska nagyságúakkal! ) az iskolában, és rámszálltak. Mitévő legyek? Több lent!

Figyelt kérdés

Aki kamunak gondolja, az inkább ne is válaszoljon!

Szóval van két osztálytársam, akik mindenkit bántanak, megaláznak, és ütlegelnek. Eddig nem tartottam tőlük, amíg pénteken meg nem láttam náluk a kinyitott svájcibicska nagyságú tűéles késeket. Anyu felhívta az oszt. főnököt, de őt ismerve nem lesz nekik semmiféle büntetésük. Többen is látták náluk, beleállították, a zongorába, a fotelek vállfájába, és a parkettába. a Nyomuk eléggé látszódott. Félek, hogy megtudják hogy bemártottuk őket, és hogy komoly bajba kerülök emiatt. De a legfőképp azért, hogy nehogy megkéseljenek bárkit is!



2019. okt. 13. 13:03
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Semmit sem kaptak érte. Elregélte, hogy "kést nem szabad hozni az iskolába, mert igazgatói jár érte."

Ennyivel letudta az egészet. Meg sem nevezte őket. Magyarán félvállról vette.

2019. okt. 15. 15:28
 12/16 anonim válasza:
100%
Sajnos.
2019. okt. 15. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Mi vagyunk az első osztálya, nem csodálom hogy eddig nem volt osztályfőnök...
2019. okt. 15. 18:29
 14/16 A kérdező kommentje:
Fejlemény! Ma a tanár elárulta, hogy én voltam. Az egész osztály nekemtámadt, csak mert meg szerettem volna védeni őket egy késeléstől. Eddig is többször is voltam közellenség, de most durvábban, mint régen..
2019. okt. 17. 15:23
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Heló!


Itt az ideje, hogy iskolát válts. Igen, azt. Ilyen esetben a médiához is fordulhatsz, mielőtt elmész. Elmondod, mi történt, tanár mit csinált... Még azt is hozzáteheted, hogy fenyegettek is a késsel (ki nem szarja le, hogy kiszínezted a sztorit?


Gondolj magadra és lépj!

2019. dec. 22. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Ennyire fogyatékos tanárod nem lehet.Gondolom valami fiatal nő?
2023. okt. 5. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!