Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Az internetes barátokban...

Az internetes barátokban mennyire lehet bízni?

Figyelt kérdés

Kb 3 honapja beszélek egy sráccal neten de nehezen bízok meg benne. Nektek vannak netes barátaitok? Tud tartos lenni a kapcsolat?

17/L



2019. okt. 17. 14:35
 1/8 anonim ***** válasza:
Van. A legjobb barátnőmet a neten ismertem meg úrjézus 14 éve... Nyilván azért mostanában már szoktunk élőben is bandázni... :D
2019. okt. 17. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem az a tapasztalatom, hogy elég ritka, hogy netes barátság hosszútávú. Bár én a párom ismertem meg interneten :'D
2019. okt. 17. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én is nagyjából 3 hónapja beszélgetek egy fiúval, aki egy Facebook csoportban látott meg és írt rám, mert szimpatikusnak talált. Nem irogatunk egyébként minden nap, többnyire ő keres engem és nagyjából heti 1 max. 2 alkalommal, szóval mindegyikünk teszi a maga dolgát. Az utóbbi időben többször is felvetette, hogy beszélhetnénk Messengeren hívásban, amit én eddig még minden alkalommal visszautasítottam, mert nekem ez egyszerűen nem megy ilyen könnyen, szociális fóbiám van és még ha ő megértőnek is tűnik, akkor is nekem idő kell ehhez. Egyébként az üzeneteink csak baráti hangvételűek és szeretném, ha ez így is maradna. De egyelőre csak mint barát is vannak kétségeim vele kapcsolatban, viszont azt eldöntöttem, hogy a hívásba legközelebb bele fogok menni. 19/L
2019. okt. 17. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az internetes levelezgetés szerintem kicsit sem számít barátságnak.
2019. okt. 17. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A baratsagot a kozos elmenyek melyitik el. Ha csak internetes es nem valik valosagga, szerintem idovel elsorvad. Mint azt az en peldamban eddig minden “netes baratsag” bizonyitotta! :D nem mintha hianyoznanak...
2019. okt. 17. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Már min. 1 éve beszélek egy lánnyal neten (egy játékban ismertem meg és átmentünk messengerre) legjobb barátok vagyunk. Mindketten lányok. Csak olyat írj le és olyan képet küldj a fiúnak,ami ha nyilvánosságra kerülne vállaható lenne.
2019. okt. 17. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
#4es szerintem levelezgetésekből is indulhat egy kapcsolat. Arany János és Petőfi barátsága is levelezéssel indult😏
2019. okt. 18. 10:47
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Jól kioffoltad:D
2019. okt. 19. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!