Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy mondjam el neki (k),...

Hogy mondjam el neki (k), hogy nem szeretnék velük találkozni? Miért van ez?

Figyelt kérdés

Nem vagyok valami nagy barátkozós ember, nagyon távolságtartó vagyok és aki barátjának is tart, én fordítva nem. Néha elhívnának ide-oda, de nekem semmi kedvem sincs ehhez és emiatt tapasztalatból mondom, hogy csak állnánk ott és fújnánk egymásra a levegőt. Pedig iskolában (nem volt még más barátom osztálytársaimon kívűl) tudok velük és szeretek is beszélgetni.

Interneten nagyon jól tudok beszélgetni, témám is van általában, de netes baráttal már hívásban fordul a kocka és egyikünk sem tud semmit sem mondani, emiatt találkozáshoz sincs kedvem.. netes barátoknál miért van ez? Sima 'barátaimnak', haverjaimnak hogy mondjam meg, hogy nincs kedvem semmilyen közös időtöltésre? Megsértődnének ha csak annyit mondanék, hogy nincs kedvem, de már annyit hazudtam hogy ez így nem mehet tovább..



2019. szept. 7. 12:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Légy őszinte. Nem nehéz. Megérteni nem fognak és talan rosszzul is fog esni nekik de felesleges kamu indokokat kitalalni
2019. szept. 7. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Próbálkozz, talán mégis jól éreznéd magad velük.
2019. szept. 7. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!