Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Fiuk ti mit tennéttek a...

Fiuk ti mit tennéttek a helyemben?

Figyelt kérdés
Már lassan 1 éve dolgozom.Nyár folyamán elkezdet itt dolgozni egy lány addig dolgozot itt amig nem kezdödöt a suli.Közben néha mikor ment haza beköszönt pár szót beszélgetünk persze ö mindig hamarabb ment haza.Majd egyszer elszolta magát kollegámnak hogy tetszek neki.Nekem elszolta magát párszor de én csak viccelödtem vele nem vettem komolyan.Mindig is probált hizelegni hogy okos,kedves vagyok meghasolokat mondot.Én nem nagyon érzek iránta semmit.Maga a lány arc nem egy top model nem is átlagos elég csunyácska de ahoz képest elég jó teste van.Az lenne a kérdésem hogy fiuk ti mit tennétek?

2019. okt. 18. 12:44
 1/5 anonim ***** válasza:
51%
Egy patront megér.
2019. okt. 18. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
65%

Kínáld meg a kondával, de előtte mondd neki, hogy arra izgulsz, ha papírzacskót húz a fejére.

Így nem sértődik meg és te is jól jársz.

2019. okt. 18. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
92%

“okos,kedves vagyok meghasolokat mondot.”

Hát humora az van a lánynak. Helyesírásodat, igényességedet nem dicsérte..?

2019. okt. 18. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egy próbát szerintem is megér,veszíteni valód nincs.
2019. okt. 20. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ne semmiképp
2019. nov. 4. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!