Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Akik megadják magukat azon...

Akik megadják magukat azon igényüknek, hogy szocializálódjanak, hogyan fogadják el azt, hogy az emberek totál megbízhatatlanok?

Figyelt kérdés

Mármint a szocializálódási igény náluk felülírja a kint megtalálható rossz minőségű potenciális alanyok okozta rossz tapasztalatokat?


Szerintem nem éri meg a mai emberekkel találkozni, beszélgetni. Akik nagyon vágynak más emberek társaságára, azok egyszerűen elfogadják azt, hogy az emberek kétszínűek, esetleg hátba szúrják, kibeszélik őket? Látszólag sok embernek ezzel nincs problémája, ami számomra nehezen érthető.


2019. okt. 19. 20:11
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Én is borzasztóan érzem magam emiatt. Vannak "barátaim", de nem kedvelem őket különösebben, viszont remete sem akarok lenni. Nagyon ellentmondásos ez az egész élet.
2019. okt. 19. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

11


Én is ilyen vagyok, szeretnék társasági életet élni, szeretnék megbízni emberekben, kalandokban részt venni, igaz barátságokban élni...de egyszerűen lehetetlen.


Egy soha be nem teljesülő vágyálom marad az egész, és ahelyett marad a remeteség, önmagam óvása a további károsodástól, szenvedéstől

2019. okt. 19. 23:54
 13/13 anonim ***** válasza:

Nincsenek normális tökéletes emberek meg olyan barát sincs amerikai filmeken kívül, aki minden előzetes elvárásodnak megfelel. Én még nem voltam olyan társaságban, ahol bárki is kicsit is hasonlított volna rám vagy a világnézetembe beleillene, de sokszor éreztem jól magam másokkal.

Egyébként jobb ha tudod, minden nagy barátság úgy kezdődik, hogy megismerés után azt mondod, Jézusom ki ez a barom.

2019. okt. 20. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!