Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért van ennyi elkeseredett...

Miért van ennyi elkeseredett ember? Miért nincsenek barátai sok embernek? Ennyire megbízhatatlanok az emberek?

Figyelt kérdés

2013. jún. 29. 21:02
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Az középkorúak esetében lehet több a megbízhatatlan, viszont rengeteg dolog miatt lehet valaki szomorú és magányos

Én pl azért vagyok magányos, mert nincs olyan kör ahova betudnék kerülni, vagy érdemes lenne

Amikor még suliba jártam ott se volt állandó barátságom, csak átmeneti míg ott tanultunk

21/F

2013. jún. 29. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
37%
Ez most nálam is aktuális téma, sokat gondolkozom rajta. A gyerekkori barátok, akikkel igazán mély a kapcsolat, az jelent valamit. Amúgy folyamatos a csalódás, rájössz, hogy csak érdekek vezérelnek mindenkit, szívességért szívességet várnak, a végén, már ha nem is, de leszel annyira paranoid, hogy mégis azt gondolod. Ha valaki véletlen jól érzi magát a bőrében, arra meg irigyek a többiek. Biztos lehetsz benne, hogy a te örömöd a másiknak nem az. Ráadásul versengés van, mert mindenki azt hiszi attól lesz több, ha a másik kevesebb. És még nem beszéltem a végeláthatatlan ítélkezésekről, amiért legszívesebben nem is szólnék már senkihez. Tisztelet a kívételnek!
2013. jún. 29. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

1. válaszoló .Én is emiatt vagyok magányos :(


2. Sajnos rájöttem , tapasztaltam elég keményen mit jelent ha valaki csak érdek barát.Nem is nagyon tudok megbízni már "senkiben"


26/N

2013. jún. 29. 21:18
 4/19 anonim ***** válasza:
És milyen eseted volt érdekbarátságban?
2013. jún. 29. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Kihasználta ,hogy nagyon gyerek centrikus vagyok és minden vágyam ,hogy legyen...(ez más téma)


Neki van egy pici babája.

Fél éves korától a pici nálam volt a 7 napból 4* reggeltől estig. Nem bántam nagyon megszerettem.

Fuu.én voltam a világ legjobb barátnője mint rájöttem addig amíg a kicsivel voltam.


Lebetegedtem, nem tudom a kicsire vigyázni.

Szépen elkopott mellőlem, nem keresett, nem érdekelte semmi velem kapcsolatban, és keresett mást aki egészséges és akkor ugrik amikor ő akarja .


Röviden ennyi

2013. jún. 29. 21:28
 6/19 anonim válasza:

Én is pont ebben a helyzetben vagyok.

Míg suliba jártam, volt sok barátom, ismerősöm akikkel jól elvoltam. de a sulinak vége lett...azóta vége a barátságnak, nem találkozunk, idővel kevesebb a beszélgetés, míg egyszer csak azt veszed észre hogy egyedül vagy...teljesen egyedül.

Sokat csalódsz az életben, nehezen bízol meg akárkiben, mert nem akarsz többször csalódni. A végén mikor már végképp nincs senkid, rájössz hogy már se energiád, se lelki erőd nincs a barátok keresésében. Elkönyveled magad hogy biztos te csinálsz valamit rosszul hogy nincsenek barátaid.

Nekem egyetlen 1 barátom van, sajnos vele is csak interneten tartom a kapcsolatot, mert messze lakik...nagyon ritkán tudunk találkozni. De van s neki sokat köszönhetek, talán már nem is volnék ezen a bolygón ha ő nem lenne.

Beleuntam a keresésbe, hogy folyton csalódnom kell, hogy meg kell felelnem az embereknek csak hogy barátkozzanak velem, nem adhatom önmagam senkinek mert akkor már kiestél a baráti körből.


Én így érzem, s itt tartok. Fáj így éreznem ennyi idősen.

24/L

2013. jún. 29. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Most már nekem is csak netes barátom van(Férfi) . Ő sokat beszélget velem ,nálunk is az a helyzet ,hogy nagyon messze lakunk egymástól, de lelkileg sokat segít nekem.

Neki elmondhatok bármit, de sajnos hiányzik az az üljön össze , beszélgessünk, szórakozzunk, vagy akár sportoljunk együtt , vagy csak úgy elmenjünk fagyizni.

2013. jún. 29. 21:33
 8/19 anonim ***** válasza:
Nekem összvissz 1 darab barátom van, elég is, őt azóta ismerem amióta megszülettem,szomszédok voltunk, vele nőttem fel mintha a testvérem lenne. Elég is ő egyedül, haverok persze vannak egy páran de szerencsére ők sem olyanok amiket az előttem szólók leírtak, ők is teljesen normálisak és biztos vagyok benne hogy bármilyen bajban segítenének meg én is nekik.
2013. jún. 29. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!


Örülök neki ,hogy még létezik igaz barátság!

Kívánom tartson örökké :)

2013. jún. 29. 21:37
 10/19 anonim válasza:

Kedves kérdező!

Ismerős szitu.

Nagyon rossz mikor csak neten keresztül tud az ember beszélgetni...semmi személyes dolog.

Nekem is hiányzik az hogy az egyetlen barátommal akivel beszélgetek, személyesen találkozzak. És tényleg még ha csak bele döglünk az unalomba, vagy csak némán ülnénk egy padon, már az is jobb lenne, mert láthatnám.

Hiába beszélgetek vele minden nap, mégis elmondhatom azt hogy hiányzik.

24/L

2013. jún. 29. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!