Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nektek megmaradtak a régi...

Nektek megmaradtak a régi barátságok?

Figyelt kérdés

Lehet én is hibás vagyok illetve változtam de nem hiszem hogy csak miattam szakadtak meg a baráti kapcsolataim.

Gyermekkori barátnőm a középiskola során egyszer csak megváltozott lenézett és nem akart találkozni velem. Évek múlva kerestem facebookon lekoptatott majd törölt az ismerősei közül. Mára már nem érdekel, csak furcsállom. Azt mondta szép volt a gyerekkori barátság de nem, már más minden...

A középiskolába volt két barátnőm de ők meg azért kezdtek utálkozni mert én egyetemre mentem lett egy normális végzettségem munkám, ők meg gyárba dolgoztak. Nem találtuk a közös hangot.

Egyetemen akiket megismertem és azt hittem na végre lett egy jó baráti köröm mind eltűntek a városból. Akiket kerestem ők engem sose, ráuntam sztem jogosan.

Úgy érzem már sehol nem lehet barátkozni főleg nőként, a férfi ismerőseimnek megvannak a régi haverjai, cimborái. De nőknek nem nagyon.

Hiába járok tornára vagy bármi hasonló közösségbe, mindenki rohan, kedvesek de semmi több.. Munkahelyen hasonló a dolog. Kevesen vagyunk sok az idős, aki fiatal meg megint fut, rohan, nem nyit mások felé.

Ti hogy érzitek?


2019. okt. 23. 09:38
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Kettővel igen, hála isten.
2019. okt. 23. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Nekem van egy akivel általánosba voltunk barátnők, de azért nem a legjobb barátnők, vele általános után egyáltalán nem tartottuk a kapcsolatot, mert ugye nem is egy középiskolába kerültünk, aztán pár éve, a középiskola befejezte után valahogy újból egymásra találtunk és most egy jó ideje már a legjobb barátnők vagyunk,heti szinten találkozunk általában, szinten napi szinten beszélünk. Középiskolai 5 barátnőm közül (akikkel végeztem) már csak 1-el vagyunk barátnők, többiekkel eltávolodtunk egymástól, a suli elvégezte után kb még 3 évig tartottuk a kapcsolatot, összejártunk, együtt ünnepeltünk szülinapot, stb-t, végül valahogy elmaradtunk egymástól, nehéz volt összehozni a találkozókat, egyre kevesebbet beszéltünk stb, szóval középiskolai barátnőim közül már csak egyel beszélek, vele összetartunk, hetente-kéthetente találkozunk kb.
2019. okt. 23. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Nem. A fiatalkori barátságok érdekbarátságok az esetek túlnyomó hányadában, - amellyel akkor még tisztában sem voltak az egykori barátok. És itt van még egy-két lényeges dolog, - amely árthat egy barátságnak: menet közben megváltozik az emberek életformája, család, tanulmányok, munka, élőhely változás kombinációi. Ritka, hogy valakinek felnőtt korában ugyanazok maradnak az igaz barátai, mint akik fiatal korában voltak. - A barát nem tévesztendő az ismerőssel.
2019. okt. 23. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Nem nagyon voltak,összesen 1 darab van.
2019. okt. 23. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!