Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Az angolok miért ilyen önimádó...

Az angolok miért ilyen önimádóak, elfogultak a saját népük iránt?

Figyelt kérdés

Tulajdonképpen csak 100 év volt amit domináltak, de vizet nem vihetnek történelem szempontjából a rómaiaknak, görögöknek, kínaiaknak de még franciálnak sem.

Egy koszfészek volt Anglia a 18-ik századig és csak 100 évet voltak a világ vezető hatalma.

Mellesleg a legtöbb kegyetlenkedés is a nevükhöz fűződik, amiről könnyen megfeledkeznek.


2019. okt. 29. 10:09
 1/6 anonim ***** válasza:
81%

Üdv!


Én idekint születtem, és utáljuk egymást, tehát, örülünk, ha nem talalkozunk egy masik angollal. (Tehat eszrevettem, hogy minel messzibre 'megyunk' hogy ne talalkozzunk honfitarsunkkal.)


Amugy, minden nemzetnek van mire buszke lennie szerintem.

2019. okt. 29. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
88%
Mert a jelenben élnek, pozitívak, és nem szidják a saját hazájukat valamint nem okolják magukat múltbeli hibákért, amikről valójában nem ők tehetnek. Ez szinte csak nálunk divat szidni saját magunkat, ezzel magunkat is kicsinyitve.
2019. okt. 29. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
81%

Mert mint a németek vezető hatalom.

Nem mutogatnal ujjal,nem mindent a kormánynak kell megoldani,nem pesszimisták,nem sírnak rínak.


Hanem teszik a dolguk,építik magukat,élnek,ügyesek,okosak,életrevalóak.


Csupa ellentéte a magyaroknak akik csak rinyálni tudnak.

2019. okt. 29. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
37%

Csak a magyaroknál gáz a nemzeti büszkeség. Ha valaki úgy tolná, ahogy az angolok, az amcsik vagy a franciák, akkor egyből lehungaristázzák, meg nagymagyarozzák. Pedig az lenne a normális. Amerikában július 4-én minden sávos csillagos, lobogós, kék-fehér-piros, lelkesek, Amerika az isten és mennyire szereti mindenki a hazáját.

Itthon mi a lényeg? Legyen tüzijáték azt' jó van. Ha kiteszem a házamra a nemzeti lobogót vagy egy kicsit is kimutatom, hogy nemzeti érzelmű vagyok, akkor már mutogatnak az emberek.

2019. okt. 29. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
79%

Amit leírtál nem igaz, sokkal nagyobb hatalom voltak :D

Amúgy meg ez minden népnél meg van, mi magyarok is mit csinálunk? Az a király ami magyar, minden más vacak mentalitással él rengeteg ember.

2019. okt. 29. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez még mindig több, mint amit a világ 90% - a felmutathat. Ha mi lettünk volna világhatalom 100 évig, mi is büszkék lennénk rá. Ugyanakkor még mindig az ő birodalmuk tartja a világrekordot méret szempontjából. A "csak" azért egy kicsit ironikus ebben a formában. Jó lenne, ha mi is "csak" ennyit elértünk volna.
2019. okt. 29. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!