Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy nyíljak meg, hogy beszélg...

Hogy nyíljak meg, hogy beszélgessek lányként egy fiúval?

Figyelt kérdés

A lányokkal nagyon jól kijövök, beszédes is vagyok, de a fiúkkal képtelen vagyok szóba elegyedni.

Mindig azt veszem észre, hogy körülöttem milyen jól elbeszélget egy fiú és lány! :D

Tippek?



2018. szept. 25. 19:52
 1/9 anonim ***** válasza:

Ha nincs közös témátok, vagy nincs valamiféle kémia (nem feltétlen komoly vonzalom, hanem valami baráti), akkor esélytelen, hogy pasikkal dumálgass.


Amíg nem dolgoztam, én sem tudtam miről beszélgetni a hapsikkal... Most hallgassam, hogy XY csajt hogy dugna meg? Az olyan pasis téma. Más meg anno nem érdekelte őket. Manapság a kollégákkal lazán dumálgatunk minden témában, teljesen normálisan.

2018. szept. 25. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
59%
Az ellenkező nemmel könnyebb beszélgetni, mint egy hasonló neművel, mert míg a hasonló nemű próbál fogást találni rajtad, meg kiforgatni a beszédet, főleg ha rejtett ellenséged, addig a pasik meg ezeket mellőzve tudnak beszélgetni, és mind két nem érdeklődve fordul egymás másságához, gondolkodásának teljesen más oldalához. Sokkal könnyebb egy ellenkező neművel beszélni.
2018. szept. 25. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Kérd meg, hogy segítsen valamibe, vagy te ajánlj fel segítséget. Kérdezz vmit..csak elkezdeni nehéz..
2018. szept. 25. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

"Sokkal könnyebb egy ellenkező neművel beszélni."


Attól függ, mi a téma. Van egy nő a munkahelyemen, az annyit bír beszélni, hogy megfájdul a fejem. És kettesben vagyunk egy csomószor.

Teljesen értelmetlen dolgokról, mint nyaralás, olyan helyekről, aminek még a nevét sem hallottam, nem hogy értelmeset hozzászólni.

Szóval 90 % ilyen a "párbeszédnbek":

- Blablablabla blabla, bla bla

-ahham, ühhüm

- Blablablabla blabla blablablablablablabla blabla blabla

-ja , uhh! :o

-blablabla bla bla bla blablablablabla.....

2018. szept. 25. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
56%
Kezdj el focit nézni és sört inni, aztán a tapasztalataidat oszd meg bármelyik pasival. Így a számukra legfontosabb 3 dolog (foci+ital+nő) máris adott, a siker pedig garantált. :)
2018. szept. 25. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Lány vagy? Hát akkor már nyert ügyed is van, nem kell itt megnyílni, egyszerűen tudtára adod hogy "te vagy az én férfiállatom" vagy "hogy olyan sok minden közös bennünk ha érted" éééés kész! A fiú a tied. Na de ez fiúként visszafele, húha, ezerszer nehezebb a dolog sajnos :D
2018. szept. 25. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ez olyan dolog szerintem, ami nem tanulható. Ha azon fogsz erőlködni, hogy nyitottnak tűnj, akkor nem leszel önmagad, és kínos helyzetekbe is kerülhetsz. Ha egy olyan fiúval elegyedsz beszélgetésbe, akkor úgyis meg fogsz tudni nyílni magadtól is.
2018. szept. 25. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Legutóbbi válaszoló! Most belegondolva tényleg igazad lehet. :/

Köszönöm! :)

2018. szept. 25. 21:25
 9/9 anonim ***** válasza:

Én idén kerültem egy olyan közegbe lányként, ahol sokkal több fiú van mint lány. Először örültem a pár lanybak, hogy hú lesz majd kivel beszélgetnem, de pár hét alatt nagy lofáraesés lett belőle, ugyanis minden lány k.rvás és egyeltalán nem tudok velük beszélgetni :DD Szóval maradtak a fiúk, és hát meglepően jól ki lehet jönni velük is, ha alkalmas példányt talál az ember, anélkül hogy bármiféle vonzalom lenne. És nem nézek focit és nem iszom sört :DD

Szerintem csak meg kell találni a közös témát velük is, úgy mintha egy lánnyal beszélnél. Persze nyílván nem a körömfestés lesz az, de az nem azt jelenti, hogy ne mesélhetnél neki akár erről is, amég látod, hogy nem untatod. Úgy fogd fel, hogy mint ember barátkozol vele, és nem mint fiú. Ennyi erővel akár lány is lehetne.

2018. szept. 28. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!