Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » 20 évesen hogyan tudnék...

20 évesen hogyan tudnék baráti kapcsolatokat építeni?

Figyelt kérdés

Gimis barátnōk közül sokan máshol tanulnak stb, nem tartom velük a kapcsolatot, kb 2-vel, de ritkán tudunk találkozni. Egyetemen egy lánnyal vagyok jóba, de volt 1-2 konfliktus, így az se az igazi. Nem szól, ha mennek bulizni a többiekkel az egyetemrōl. Egyik fiú évfolyamtársammal alakul köztünk a kapcsolat, azonban általa döbbentem rá, hogy nincs olyan barátnōm akire igazán számíthatok, mivel náluk a fiú társaságban máshogy mūködik, késō este is felhívják egymást ha van valami.

Arra gondoltam, hogy jövō félévtōl el szeretnék helyezkedni egy nagyobb pénzügyi céghez gyakornoknak, esetleg ott érdemes barátkozni a kolléganōkkel?

Mik a tapasztalataitok, hogyan barátkozok és hol?



2019. nov. 9. 11:58
 1/4 anonim ***** válasza:
20%

Sehogy.Nincsenek barátaim.A barátok csak elárulnak,hátbaszúrnak.Senkiben nem lehet megbízni.Ha közel engedsz magadhoz bárkit is,akkor csak ártani fognak.

Nem érdemes

2019. nov. 9. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az elsőnek igaza van mert sok olyan ember van de az se jó ha barátok nélkül vagy. Nekem szerencsém volt mert találtam az egyetemen megbízható barátokat. Szerintem mindenképp barátkozz a gyakorlaton. Meg esetleg barátkozhatnál másokkal az egyetemen ha nem vagy megelégedve a mostani barátnőddel.
2019. nov. 9. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ahogy 10 és 15 évesen tetted.


Meglátod a másik embert, megszólítod, pl új iskolában arról ő miért ezt választotta, blablabla, és meghallgatod. Kérdezel, válaszolsz te is, stb. Szépen megismered tehát.

2019. nov. 9. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

En is igy voltam ezzel, mikor kezdtem az egyetemet. Mindenki a volt gimis haverjaival ment el mindig bulizni meg ide-oda, haverjaim voltak az egyetemen, de egyetemen kivul csak nagyon ritkan talakoztunk. Aztan elkezdtem az egyetemen sportolni, azon keresztul megismertem rengeteg embert. Most ott tartok, hogy van kb 20 haverom, akik kozul mindig akad valaki, akivel tudok vmi kozos programot csinalni, de igazan szoros baratsag nem alalult ki egyikkel sem koztunk. Jelenleg igy most ugy erzem, elvagyok, nem unatkozom.


F/24

2019. nov. 9. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!