Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Barátok, barátságok

A kérdés

20 évesen hogyan tudnék baráti kapcsolatokat építeni?

Gimis barátnōk közül sokan máshol tanulnak stb, nem tartom velük a kapcsolatot, kb 2-vel, de ritkán tudunk találkozni. Egyetemen egy lánnyal vagyok jóba, de volt 1-2 konfliktus, így az se az igazi. Nem szól, ha mennek bulizni a többiekkel az egyetemrōl. Egyik fiú évfolyamtársammal alakul köztünk a kapcsolat, azonban általa döbbentem rá, hogy nincs olyan barátnōm akire igazán számíthatok, mivel náluk a fiú társaságban máshogy mūködik, késō este is felhívják egymást ha van valami.

Arra gondoltam, hogy jövō félévtōl el szeretnék helyezkedni egy nagyobb pénzügyi céghez gyakornoknak, esetleg ott érdemes barátkozni a kolléganōkkel?

Mik a tapasztalataitok, hogyan barátkozok és hol?

Keress kérdéseket hasonló témákban: ismerkedés, barát, kolléga, kolléganok, kapcsolat

nov. 9. 11:58  Privát üzenet  

A válaszok

Sehogy.Nincsenek barátaim.A barátok csak elárulnak,hátbaszúrnak.Senkiben nem lehet megbízni.Ha közel engedsz magadhoz bárkit is,akkor csak ártani fognak.

Nem érdemes

A válasz 26%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 39%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont nov. 9. 12:23 Privát üzenet
Az elsőnek igaza van mert sok olyan ember van de az se jó ha barátok nélkül vagy. Nekem szerencsém volt mert találtam az egyetemen megbízható barátokat. Szerintem mindenképp barátkozz a gyakorlaton. Meg esetleg barátkozhatnál másokkal az egyetemen ha nem vagy megelégedve a mostani barátnőddel.

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont nov. 9. 12:46 Privát üzenet

Ahogy 10 és 15 évesen tetted.

Meglátod a másik embert, megszólítod, pl új iskolában arról ő miért ezt választotta, blablabla, és meghallgatod. Kérdezel, válaszolsz te is, stb. Szépen megismered tehát.

A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont nov. 9. 13:47 Privát üzenet

En is igy voltam ezzel, mikor kezdtem az egyetemet. Mindenki a volt gimis haverjaival ment el mindig bulizni meg ide-oda, haverjaim voltak az egyetemen, de egyetemen kivul csak nagyon ritkan talakoztunk. Aztan elkezdtem az egyetemen sportolni, azon keresztul megismertem rengeteg embert. Most ott tartok, hogy van kb 20 haverom, akik kozul mindig akad valaki, akivel tudok vmi kozos programot csinalni, de igazan szoros baratsag nem alalult ki egyikkel sem koztunk. Jelenleg igy most ugy erzem, elvagyok, nem unatkozom.

F/24

A válaszíró 62%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont nov. 9. 21:37 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ti hogyan tettetek tul magatokat, hogy 24 evesen maganyosok vagytok, de keptelenek vagytok emberi kapcsolatokat epiteni/baratnot szerezni?
Hol kezdjen el kapcsolatokat építeni az ember?
Tudnátok mondani pár olyan weboldalt vagy fb csoportot, ahol jót lehet beszélgetni min 30-as férfiakkal vagy nőkkel, baráti kapcsolatokat építeni?
Külföldi mesterképzés során mennyire lehet kapcsolatokat építeni/barátkozni?
Hogyan valósítsam meg az álmaimat anélkül, hogy megkelljen játszani magam, kapcsolatokat építeni? Az a baj, hogy minél idősebb leszek annál kevésbé találom meg a társaságom
Kapcsolatokat építeni vagy barátokat szerezni könnyebb?

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések a Barátok, barátságok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!