Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ti hogyan tettetek tul magatok...

Ti hogyan tettetek tul magatokat, hogy 24 evesen maganyosok vagytok, de keptelenek vagytok emberi kapcsolatokat epiteni/baratnot szerezni?

Figyelt kérdés

Elmultam 24 eves, baratnom nincs, soha nem is volt. 17-18 eves korom ota baratnot szeretnek, csaladot, gyereket, de a nokkel valo ismerkedes nem megy. Nem azert mert felnek a noktol, ferfi barataim sem voltak soha, talan emiatt nem is jartam es nem is vonz(meg hogy fogalmam sincs hova mehetnek), hogy kozossegekbe jarjak, meg ugy erzem, hogy erzelmileg nem tudok kotodni az emberekhez.


Ertelemszeruen igy nincsenek emberi kapcsolataim, az elkepzelest, hogy csaladom legyen, meg gyerekel lassan kezdem feladni az utolso remenyt is, legvaloszinubb, hogy akkor lesz baratnom,-akkor is egy-ket orara- ha fizetek egy nonek erte. Mindig csak irigyen nezem a velem egykoruakat, hogy de jo nekik, ok ugyesebbek voltak, nekik bejott az elet.


Talan ezert valt napi rutinna a sport,-bar az utobbi idoben mar ez a tevekenyseg is luxusnak szamit- mert akkor elfoglalom magam, nincs idom ilyeneken agyalni.


Csak elkepzelni tudom milyen erzes lehet valakit ugy igazan megolelni, egyutt tolteni egy napot, kedvenc zenekar koncertjen egymashoz bujni, de tartja bennem a remenyt az, hogy majd egyszer eljon az en idom is. De mar lassan 10 eve erre varok... meg egy bizonyos kor utan mar egyre inkabb csokken az eselye, hogy valakit is talaljak.


Bocsanat a regenyert, de jolesett leirni nehany mondatot a kavargo gondolataimbol.


Aki volt ilyen helyzetben az hogyan valtoztatott az eleten? Barmi jo otlet, gondolatot ami segithet megkoszonok.


24/F



2019. nov. 3. 22:57
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
32%

Karrier,karrier,karrier,illetve tanulj!

Ilyenkor van a legjobb idod erre.

2019. nov. 3. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Tanulni tanulok. Az elmult 1 evben 3. munkahelyemen vagyok, reggel 8-tol delutan 18-19 oraig dolgozok. Ez sok szabadidot elvesz, nincs idom tobbekkozt sportolni napi szinten, emiatt lassan kezdek depresszios lenni. Koszi, de ilyen karrier nem kell.
2019. nov. 3. 23:12
 3/21 anonim ***** válasza:
29%
Ilyeb karrier nem kell? Akkor milyen kell? Valami jó kis közpénz eltűntetős, “megoldjuk okosba főnök” stílusú lenne a jó? Mondtad hogy sportolsz. Hát ott a legkönnyebb barátokat szerezni. Ott szinte mindig oldott a hangulat.
2019. nov. 3. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
84%

"De mar lassan 10 eve erre varok.."


Ez a baj. Sokáig én is azt hittem, hogy majd a filmekhez hasonlóan én is random helyzetekben véletlenszerűen rátalálok az igazira. Pl.: Ugyan akkor nyúlunk egy könyvért a könyvesboltban és onan természetes, hogy elhívom.


Vagy csak egyszer majd véletlenűel elkezdek egy beszélgetést valakivel az utcán és egyértelmű, hogy van köztünk kémia és úgy elhívom.


Meg persze voltak realisztikusabb elképzeléseim, hogy majd úgy fogom megtalálni, mint ahogy a gimnáziumban csináltam. Azaz elég időt leszek összezárva egy nővel ahoz hogy barátok legyünk majd ebből szépen lassan kialakul a szerelem.


... de a felnőttek világában nem így működik vagyis nem egészen. Mindig azt vártam, hogy a galamb a számba szálljon megsülve és nem realizáltam hogy nekem kell kemény erőfeszítéseket tennem, hogy legyen akármi is akárkivel.



Az igazság, hogy csak ki kell tenned magad és folyamatosan új emberekkel ismerkedned beszélgetned bármiáron. Nem minden beszélgetés fog valahova vezetni, de egy idő után egyre jobb leszel és folyamatosan lehetőséget adsz annak hogy lehessen valami.


Mindenki elvan foglalva önmagával. Magától senki sem fog odamenni hozzád, hogy "legyünk barátok" vagy "Nem akarsz elhívni egy kávéra, majd feljönni hozzám? (nő)".


Vagyis ez is megtörténhet kis esélyel, de csak akkor ha nyitsz a világ fele.


A te esetedben csak szimplán töltsd le a Tindert és napi 1 órát beszélgess idegenekkel. Hívj el pár lányt randira vagy akármire.


Pl.: Most nyáron futótársat kerestem ott. Kb 30 emberrel megbeszéltem végül 10el mentem el ténylegesen (mert ennyi emberrel nem lehet mind futni) meg más tevékenységekre is.


Találtam valakit akivel biciklizni mehetek el meg korcsolyázni.


Sőt ha akartam volna rengeteg barátságot alakíthattam volna ki, csak én nem azzal a céllal mentem, csak időnkéni sportoló partnert akartam.


Mindegy ... az internet világában végtelen lehetőséged van még akkor is ha élőben félsz a szociális interakcióktól.


Ha továbbra sem csinálsz semmit akkor valószínűleg egyedűl maradsz vagy majd később jön valaki aki egyátalán nincs közel az ideálodhoz sem személyiségileg sem kinézere, de "Jó lesz az" mert jobb mint a semmi.


Kezd el valamit csinálni. Még nem késő, de lassan az lesz!

2019. nov. 3. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
A tinder tobb mint 2eve fent van, de eddig egy normalis beszelgetesre sem jutottam senkivel, randi vagy talalkozasrol ne is beszeljek. Gondolodtam, hogy neten hol tudnek ismerkedni, de az sem megy annyira. Elozo esdtekbol tanulva tudom, hogy hiaba fektetek energiat bele, ugysem lesz semmi belole.
2019. nov. 4. 22:23
 6/21 anonim ***** válasza:
27%

5# Írtam, hogy sportoló partnert kerestem a vége fele.


Azt pedig saját képek nélkül csináltam. Csak 1 kép volt kint, ami futó témájú volt és ráírtam, hogy "Margitszigere keresek futótársat"


Kb 3 nap alatt kb 150 matchem lett. Sokan írtak rá, hogy futni szeretnének. A legtöbb embernek nem válaszoltam és csak kb 30al beszéltem (ahogy írtam fent) és közülük is sokat le kellett mondanom.


Majd nagyon hamar töröltem az appot.


Basszus, ha 1 képpel amin nem is vagyok rajta és semmi jelzés nem volt arra hogy nézek ki, milyen lehet a személyiségem stb... sőt szerintem ez kicsit creepy is lehetett az embereknek, hogy valószínűleg egy perverz vagyok aki nem nézki jól és csak így tud rávenni embereket hogy találkozzanak vele.


Stb...


Az a lényeg ... hogy ha így ... ekkora sikert arattam. Még azt sem lehet mondani, hogy a személyiségem miatt, mert nagyon sokan írtak rám.


Akkor nem hiszem el, hogy nem tudnál valami hasonlót megcsinálni és 2 éve még semmi sem volt.


----------------------------


A tinderes partner keresésre meg.


Ez a számok játéka. Emlékszem, hogy letöltés után novembertől február végéig senkivel sem találkoztam pedig folyton jobbra huzogattam és folyamatosan új beszélgetéseket indítottam.


Kb 300 match és 90-100 megkezdett beszélgetés után jött össze 1 db randi.


Majd utána ráéreztem, hogy mi csináltam jól és egyre könnyebben sikerült. Az azt követő 3,5 hónapban 19 lánnyal találkoztam míg meg nem találtam a barátnőmet.


Mindenki béna az elején, mert a tinderes kommunikáció eltér a hétköznapotól. Hozzá kell szokni, kitapasztalni mi működik, mi nem.


Fogadjuk ha végig nézném a tinder üzeneteidet vagy az lenne, hogy kb 30 lányra írtál rá, majd feladtad, mert "Úgy sem akar senki sem találkozni veled".


Majd ha 200 lányra ráírtál, akkor meg mindenkivel ugyan úgy beszélgettél semmit sem tanulva az előzőleg elkövetett hibáidból.


Kicsit feküdj neki, sokkal egyszerűbb mint hinnéd. Ha nem párkeresés céljápól akkor kövesd a fenti sporttársas példámat, csak azzal helyettesítsd ami te érdekel (pl: lézertag vagy akármi) és csináld.


El sem hinnéd milyen nyitottak az emberek ha te is hajlandó vagy nyitni feléjük.

2019. nov. 4. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
23%
Kibekültem az exszel. Lo nincs szamar is jo alapon elek amig nem jön normalis az életbe
2019. nov. 17. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
74%
Sokkal jobb egyedül lenni a "haverok" úgyis csak belepofaznak az életbe a no meg felrekefel
2021. aug. 1. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 NTBS ***** válasza:
84%
Pont ennyi idősen volt mélyponton az életem. Összekaptam magam , elkezdtem dolgozni, aztán jött a barátnő is. Írj privát üzenetben nekem, ha szeretnél.
2022. nov. 7. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Mmorpg, forumok, tàrskeresők, tinder, világában már nem elfogadható indok, hogy te nem szeretsz társaságba járni...

Én pl world of warcraftban ismertem meg a férjemet.

2022. nov. 16. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!