Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » 4 napja nem adtam eletjelet,...

4 napja nem adtam eletjelet, a "barataim" pedig nem keresnek. Jol gondolom, hogy igaznak bizonyult a megerzesem?

Figyelt kérdés

Nem ereztem,hogy jelentek nekik ugy igazan barmit is,gondoltam megnezem,hogy ha eltunok kicsit,akkor erdeklodni fognak-e.

Egyik sem keresett azota.

Nincs is sok kedvem ezek utan beszelni veluk. Ti is hagynatok a kapcsolattartast a tovabbiakban?


2019. nov. 9. 23:10
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

25 leszek 2 het mulva.

Egyiknek sincs csaladja,marmint ugy,hogy gyerek, max parkapcsolat, de az se mindnek, tehat ezt a dolgot nem hoznam fel "mentsegnek".

Es egyebkent napi szinten beszelgetunk, persze csak,ha en irok.

2019. nov. 10. 09:49
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Úgy tűnik, nekik nincs igényük a napi szintű kapcsolattartásra. Nem is kell, hogy legyen. Ez nem azt jelenti, hogy nem igazi barátok, hanem hogy ez az intenzitás nekik sok.

Azt javaslom, tartsd ezt tiszteletben, és továbbra se írogass nekik minden nap. Az ilyen tapadós barát nagyon fárasztó és idegesítő egy idő után.

2019. nov. 10. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

És arra sosem gondoltál, hogy napi szinten írogatni valakinek, vagy hívni valakit az túl sok?


Én ugyan egyedül élek, időm is van sok, de megvesznék, ha naponta kellene kapcsolatot tartanom akárkivel. Baráttal, rokonnal, akár a saját családommal is. Már zaklatásnak érezném.


Na, innen gondold újra.

2019. nov. 10. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

En a masosik valaszolo vagyok. Minden ember nem egyforma, hiaba okoskodtok. A lenyeg az egeszben hogy a baratai napi szinten tartjak a kapcsolatot egymassal, csak epp vele nem. Nekem is volt egy ilyen barati korom. Aztan egy nap rahagytam, lassuk ki az akit erdeklek. Es igen, egy ember az otbol keresett 6-7 nap utan, majd en is. Azota is jo baratok vagyunk, es van hogy napi szinten talalkozunk, maskor nem, de akkor nem is tervezunk semmit. De! Tudom, hogy felhiv, mert erdeklem. Attol fuggetlenul, hogy mindkettonknek van baratnoje.

Nos a tobbi, nem! Igaz meg "egy" kivetelevel, mert tegnap felhivott igy kb 2 ev utan. Szevasz, azt akarom kerdezni nincs kolcsonbe egy 16os felnid a golfomra? Mondom nincs. Na jo akkor, szeva.

Bizony en is beszeltem vele anno, de jol teszed kerdezo, ha megvalasztod! Mert aki szeret az megkeres. A tobbi idopocsekolas. Sok szerencset.

2019. nov. 10. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!