Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Kinek miért lett vége a...

Kinek miért lett vége a barátságának, párkapcsolatának?

Figyelt kérdés

Kíváncsi lennék nektek mi miatt ment tönkre barátság vagy párkapcsolat.


Esetleg más életcél? Terhesség? Távolság?


2019. nov. 13. 18:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Távolság miatt, és azért mert én többet tettem a kapcsolatunkba mint ő. Ezért továbbléptem.
2019. nov. 13. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
23%
nemtetszett neki hogy kivasaltattam a heréimet
2019. nov. 13. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
79%
#2 az nem is volt igaz barát akkor.
2019. nov. 13. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Távolság miatt, és azért mert ő többet tett a kapcsolatunkba mint én . Ezért továbblépett . :D


Persze ma már mindent máshogy csinálnék :)

2019. nov. 13. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

2. akkor ez egy párkapcsolat lehetett :D nem tetszettek neki a vasalt heréid,szégyellje magát :D


Úgy látom a távolság illetve az egyik fél többet rak bele a barátságba mint a másik ami ok,hogy vége lesz.


Várom a további válaszokat,köszönöm :)

2019. nov. 13. 19:49
 6/14 anonim válasza:
100%
Azért lett vége mert anyósom nem szeretett és minden erejével azon volt, hogy eltávolítson a fia közeléből. Addig addig uszította ellenem és ügyeskedett míg elérte, hogy elhidegüljünk egymástól én pedig kiadtam az útját! Anyossal szemben nem lehet nyerni jobb feladni a dolgot!
2019. nov. 13. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
4/6 Te vagy az János?
2019. nov. 13. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Barátság: Volt egy nagyon jó barátnőm, mindent, szószerint mindent tudtunk egymásról. Testvèremnek tekintettem, mèg boltba is együtt mentünk, bulizni, mindent együtt próbáltunk ki és minden hülyeséget együtt csináltunk meg. Könyvet lehetne írni arról a rengeteg dologról amin mi ketten keresztül mentünk együtt. Aztán egyik pillanatról a másikra egy társaságba keveredtünk, sok haverunk lett, kb 1,5 èvig ment ez így. Aztán leakasztott egyik napról a másikra, a telefont nem vette fel, facen nem írt vissza, ajtót nem nyitotta ki nekem, amikor pedig az utcán találkoztunk elfordult. Amikor a közös haverjainkat hivtuk valaki eljátszotta, hogy téves számot hívtam, valaki pedig folyamatosan rámnyomta a telefont. Facen valaki letiltott, valaki meg egyszerűen nem írt vissza amikor kérdeztem dolgokról. Mindenkit ellenemfordított, ma ha valamelyik meglát átmegy a másik oldalra. Kb 30 emberről van szó. Az okát nagyon sokáig nem tudtam, de hallottam vissza olyat, hogy kikezdett az exemmel és ezért volt ez az egész. Ugyan megtudnàm kérdezni a rohadèkot bármikor, de nem faradok ilyenekkel.

Párkapcsolat: Sokat veszekedtünk, tavkapcsolat volt, és mindig nyomozott utánam hol vagyok, kivel, mindenkire féltékenykedett, az apja gyűlölt engem, rólam és a családomról nyomozgatott az apjával(rendőr volt az apja), még azt is tudta, hogy a nevelőfateromnak milyen műtéte volt, pedig a saját anyjànak nem számolt be erről faterom. Ja, és ezek után azt mondta, hogy én vagyok a kibírhatatlan és ő dobott engem, de mindig visszahisztizte magát. Amikor külön voltunk pont szilveszter volt, egész éjszaka hivogatott hol vagyok és mit csinálok, biztos már pasikat fűzök. Január elején tèrden állva könyörgött, hogy fogadjam vissza. Kb 3-szor szakitottunk, 1,5 évig bírtam, végül azt mondtam neki, hogy már van más(és tényleg volt kilátásban más, de rá való tekintettel nem kezdtem ki vele).

2019. nov. 13. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
31%
Ami nem volt, arról nem is tudok beszélni.
2019. nov. 13. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Van egy 8 évé tartó "barátság". Barátnőm elfeljtette hogy honnan indult,és a pénz is elvakította! Van egy barátja akit szerintem nem is szeret annyira mint amennyire azt mondja..! Viszont az én Vőlegényemet meg Szeretné..aminek a jele elég egyértelmű. Szóval ilyen barátnő nem kell
2019. nov. 14. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!