Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan álljak bosszút a volt...

Hogyan álljak bosszút a volt legjobb barátomon?

Figyelt kérdés
A legjobb barátom egyik nap azt hazudta rólam a csajomnak, h a háta mögött más lányokkal kavarok, és nem értem miért tette ezt. Nagyon berágtam rá, de ezt még nem mutattam ki neki...inkább bosszút szeretnék rajta állni. Egyébként be tudok lépni a facejebe is, szóval ott is bosszút állhatnék, de abból túl könnyen rájönne vagy nem tudom...tudtok valami jó bosszú ötletet? Valami olyasmit, amitől ő is ugyan ilyen rosszul érezné magát mint én?

2016. aug. 7. 21:42
 1/5 anonim ***** válasza:
95%
Mi lenne ha végre felnőtt ember módjára viselkednél?
2016. aug. 7. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
90%
Ha velem ilyen történne, egyszerűen megszakítanék minden kapcsolatot ezzel a barátommal és kész. Ha fontos voltam neki, akkor elég bosszú ez is. Ha meg a barátnőm hinne neki, akkor menjen ő is a fenébe. De ezen túl nem foglalkoznék ezzel az egésszel, mert van bennem önbecsülés. Feltörni a facet, meg az ő háta mögött pattogni stb. szerintem olyan gyerekes és kicsinyes dolog, nekem ez méltóságon aluli lenne... De te tudod.
2016. aug. 7. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én a helyedbe alaposan körbejárnám a kérdést, hogy VALÓBAN a barátod állította, és valóban EZ hangzott el a beszélgetésen.
2016. aug. 7. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem bosszúra van itt szükség! Ő tudja, hogy te tudod, (nyilván visszamondja a barátnőd neked, ez neki sem kérdés) és ha nem szólsz ezért, akkor ezt ő úgy fogja elkönyvelni, hogy beszari vagy nem mered a szemébe mondani, amit tulajdonképpen már mindketten tudtok. Ha nem mersz megszólalni a szemébe, legközelebb ki is fog kezdeni a csajjal, hidd el tapasztalat. Ne feledd: Szerelemben és háborúban mindent szabad!!! Neki is!!! Félrehívod és négyszemközt elmeséled a lényeget, de légy kemény és határozott!
2016. aug. 7. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ahelyett hogy segítenétek neki itt magyaráztok a semmiről...

Te is kavarj mögötte. Mondj róla te is hazugságokat, pl. egyszer bevallotta neked hogy meleg amikor még kicsik voltatok, vagy ilyenek.

2016. aug. 8. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!