Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit vehetnék az osztálytársamn...

Mit vehetnék az osztálytársamnak mikulásra?

Figyelt kérdés

Szóval ugyebár mikulásra mindenki kihúzott egy emberkét akinek a csomagot összekell állítani és nem nagyon van még ötletem hogy mit tegyek bele. Úgyhogy nagyon hálás lennék ha írnátok néhány olyan dolgot amit esetleg ti kaptatok és örültetek neki vagy aminek örülnétek, esetleg ti adtátok és örültek neki. Nyílvánvalóan édességet fogok bele tenni, de azon kívül kell bele valami kis tárgy. (:

Lánynak kell az ajándék.



#ajándék #ünnep #Mikulásra
2019. nov. 29. 22:17
 1/4 anonim ***** válasza:
17%
Szerintem tök gáz ez a mikulásosdni.Ha kisgyerekeknèl kell akkor olyan minden háztartásban mintha lenne egy plusz gyerek...aminek semmi értelme főleg, hogy a csoki abszolút nem személyes ajándék.Ha meg még emellè kell ajándékot vennj akkor meg senki nem ússza meg olcson, többre mennének ha játszanànak valamit közösen, vagy osztálypénzből elmennének valahova.Az egy téves dolog, hogy ennek kellene összehozni a diákokat. Vegyél csokit, jó az.
2019. nov. 29. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
10%
úszógumi, irodaszék, koton, pringles, perec, túróstáska, parlagfű, bögre, taktikai étkészlet
2019. nov. 29. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Az egyetemi csoportban 24-25 évesek vagyunk és még mindig húzunk, szóval nem csak a gyerekek csinálják... A lényege, hogy gondolsz a másikra és örömet szerzel neki valami aprósággal.

A csokit mindenki szereti. Vagy tovább lehet ajándékozni, ha ő nem kéri. Vagy otthon valaki megeszi. Az sosem rossz.

Egy bögre is elég személytelen, de azzal sem lehet nagyon melléfogni. Lehet vicces, érdekes vagy csak szimplán szép.

Valami különleges toll is jó ajándék lehet. Ami vicces, vagy valami figura van végén, szőrmés vagy világít vagy akármi. Én valahogy nagyon szeretem az ilyen különleges-hétköznapi cuccokat.

Karácsonyi díszeket is lehet olcsón találni. Kis világító fényfüzér, kis hangulatlámpa vagy egy rénszarvasos asztaldísz, egy illatos gyertya, jegyzetfüzet. A sulis cuccok még hasznosak is. Egyszer kétoldali ragasztót kaptam, ami pont jó volt, mert az egyik füzetembe rendszeresen kellett képeket ragasztani.

Egyik barátnőmnek sok nagy, puha, meleg sáljai voltak. Így kapott egyet a sráctól is aki húzta. Neki a lánytesója segített választani egy szépet.

2019. nov. 29. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen 3-mas. :)
2019. nov. 30. 00:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!