Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Heteró lányok! Ti is szoktatok...

Heteró lányok! Ti is szoktatok barátnőkkel flörtölni?

Figyelt kérdés

Anélkül, hogy bármilyen vonzódást éreznétek a lányok iránt.


Próbálom kitalálni, hogy a barátaim esetleg biszexuálisok e. Már csókolták meg egymást, de akkor ittak, viszont nem voltak részegek, tudták mit csinálnak. Mindig flörtölnek egymással. Az egyik fél azt is mondta, hogy a 'csajom vagy', a másik pedig csak nevetett.


Azért lennék rá kíváncsi, mert ez egyik tetszik..(tudom, tudom, barát..bla bla) együtt lehetnek, vagy csak jó barátok? Heterók?


Melegekről ugyanúgy beszélnek, mint a heterókról.


A lány, aki tetszik azt mondta a Riverdaleből a Chonira, hogy cuki pár. Megkérdeztem, hogy cukik? Ő azt mondta: nagyon édesek. És vigyorgott.


Egyszer azt is mondta, hogy csinos vagyok, amikor átöltöztem testnevelésnél. Én pedig csak full vörös lettem. Ő pedig csak vigyorgott.


Viszont volt már, amikor egy lánynak a melleit dicsérte meg.


Egyszer mondtam neki órán, hogy tetszel(nem fejeztem be a mondatot, az lett volna: tetszel így. Az ennivaló utaltam volna a kezében) Ő pedig azt mondta: végre, valakinek. És vigyorgott.


Ötlet? Vagy csak kérdezzek rá?


2019. dec. 1. 23:04
 1/10 anonim ***** válasza:

Hetero egy kis fűszerrel™


Az alapján amit elmondtal, nem nagyon tudom elképzelni, hogy bármi komolyat akarna más lányoktól.


Bár ki tudja.

2019. dec. 1. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
43%
Én még józanul is csókolóztam a barátnőimmel, pedig heteró vagyok. Gondolom elég fiatalok vagytok, ilyenkor előfordul az ilyen, főleg a legjobb barátnők körében, mikor olyan szoros a barátság, hogy ezzel szórakoztatják magukat.
2019. dec. 2. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
40%
2-es te nem vagy heteró. Minimum enyhén biszex. Tanuld meg a heteró szó jelentését.
2019. dec. 2. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Kedves #3!

Bármilyen meglepő számodra, de esélyes, hogy én jobban tudom. 😉 Azért gáz, hogy ennyi infóból már véleményt alkotsz, sőt, próbálsz felvilágosítani, hogy a 16-17 évesen poénból csókolózás csakis arra utal, hogy bi vagyok. Ez nem jött be haver, 26 vagyok és bizony heteró. 😁 Te meg tanuld meg, hogy nem kell észt osztani, főleg olyan dologról, amiről fogalmad sincs. 😉

2019. dec. 2. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Igen, szoktam flörtölni, de úgy, hogy nem is annak szánom. Nagyon sok kellemetlenség származott ebből.
2019. dec. 2. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
4-es hát inkább neked nincs fogalmad semmirôl. Heteró szó jelentését se tudod. Felnött nö létedre. Úgyhogy no comment.
2019. dec. 2. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
#6 Ahhhhammmm...oké nagyokos, ha ettől boldogabb vagy...😂
2019. dec. 2. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
#2 Heteroflexibilis –Majdnem hetero, vagyis többnyire az. Ők azok, akik heteróként élnek, ellenkező neművel folytatnak kapcsolatot, mégis, néha megjelenik a fejükben a kisördög, és csábítja őket a “sötét oldal” felé.
2019. dec. 8. 22:03
 9/10 anonim ***** válasza:
Most a barátnőidről beszélsz ugye és nem rólam? Tini korban normális és nem kell belegondolni semmit. Nincsenek ferde hajlamaim. Azóta eszembe sem jutott ilyenekre gondolni. Poénnak poén volt tizeméves korban, de kinőttem belőle. Névtelenül meg ne próbálj okoskodni, mert ez így elég szánalmas. 😕
2019. dec. 8. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
48%
Megtennétek, hogy privátban veszekedtek? Csak kettőtökre tartozik.
2019. dec. 9. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!