Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Normális vagy ez már beteges?

Normális vagy ez már beteges?

Figyelt kérdés

Vannak barátaim, de nem igazi, mély barátságok. Néha elmegyünk bulizni együtt meg küldözgetünk egymásnak vicces képeket, és kb. ennyi. Kicsi koromóta nézem a Jóbarátokat, mai napig imádom és sokszor úgy érzem ez a sorozat tudja enyhíteni számomra az igaz barátok hiányat. Szeretem a karektereket, jól ismerem őket, stb. Szerintetek beteges, ha néha úgy érzem a sorozat szereplői a "barátaim"?

24/L


2019. dec. 3. 18:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem az, csak beleéled magad a sorozatba. Ettől függetlenül szükséged van barátokra. Próbálsz új emberek felé nyitni?
2019. dec. 3. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonymousreview60 ***** válasza:
0%

Igen, beteges.

Szűz vagy még? Ha igen, ez az egész komoly kötődési problémát sejtet. Ebben az esetben keress fel egy pszichoterapeutát!

2019. dec. 3. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonymousreview60 ***** válasza:
0%
A sorozat szereplői a pótszerek neked. Miért nem keresel igazi barátokat? Nekem van 5. Sokkal több nem realisztikus.
2019. dec. 3. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Több éve van párkapcsolatom, nem vagyok szűz. :) Van sok ismerősöm is, épp ez az, hogy ismerősöm sok van, akikkel jó a viszonyom, de nem a barátaim.
2019. dec. 3. 18:25
 5/7 anonim ***** válasza:
Normális. A sorozatnak pont ez a lényege hogy magával ragadja a nézőt és beleélje magát. A magánytól is lehet.
2019. dec. 3. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az emberek egy elég nagy része emiatt nézi
2019. dec. 3. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem csak a sorozatban lévők baráti kapcsolatára vágyik a kérdező. Egy fajta ideál példa, hogy na ilyen barátokat szeretnél. Az hogy elképzeled, és fantáziálsz ilyesmiről és úgy érzed és helyén kezeled az önmagában úgy csak egy interaktív motíváció ami motíválhat hogy találj magadnak ilyen baráti társaságot.
2019. dec. 4. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!