Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hol tudnék barátokat tálalni,...

Hol tudnék barátokat tálalni, vagy csak ismerkedni?

Figyelt kérdés

Elég macerás ember vagyok, nem olyan, mint mások, ezért alig van valaki, aki szóba áll velem, avagy van, de velük is csak a megszokott "helló,szia,mizu"-ig jutunk...van néhány ember, aki elvisel a betegségeimmel együtt, de nem járok bulizni, nem iszom, nem drogozok, semmiamit egy mai fiatal csinálni, kivéve a cigi, igy nehez baratot szerezni...Magányosnak érzem magam nagyon, egy ember van az életemben, akivel mindent megbeszélhetek, ő a párom, de vele mégsem olyan, mintha egy barátnővel vagy baráttal beszélgetnék.

Van valami oldal, ahol ezeket el tudnám érni, hogy beszélgessek valakivel?


20L



2019. dec. 4. 21:12
 1/9 anonim ***** válasza:
54%
Hát akkor én se vagyok egy átlagos fiatal :D Nálam is hasonló a helyzet :/
2019. dec. 4. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
48%
Hasonlóan vagyok én is ezzel... Bárhol lehet beszélni emberekkel, de nekik már nem fontos a barátság. Így nehéz.
2019. dec. 4. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
59%
Igen, pl. itt, vagy Fb, vagy fórumok, chatoldalak. Bár mégjobb ha a saját hobbijaid, érdeklődési köröd mentél keresel társaságot, barátokat.
2019. dec. 5. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
27%
Látom valamelyik barátkozó szellemű magányos lélek már le is pontozott. Csak pozitívan, ne féljetek másokat is értékelni ;)
2019. dec. 5. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Jó olvasni, hogy sokan küzdenek ezzel a problémával.
2019. dec. 5. 09:09
 6/9 anonim válasza:
0%

Én is így vagyok....

képtelen vagyok egyetlen egy barátot is összevakarni egyáltalán...

24/f Borsod

2019. dec. 5. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
45%
Cigi nem kihúzható?
2019. dec. 5. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Cigi alatt nem a fűre s egyebekre gondolok.
2019. dec. 5. 16:51
 9/9 anonim ***** válasza:

Én is hasonló helyzetben vagyok. Nekem is van párom, de ahogy írtad is az nem olyan, mint egy barátnő. Rólam mindig azt hiszik, hogy nagyképű vagyok, pedig igazából egyáltalán nem, sőt inkább az ellenkezője. Emiatt nehéz a barátkozás. Van egy barátnőm, de vele nem szoktam sulin kívüli dolgokról beszélgetni, illetve a suliban van pár ismerős, akivel beszélek egy-két szót, és ennyi.

19/L

2019. dec. 6. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!