Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Összevesztem a legjobb barátnő...

Összevesztem a legjobb barátnőmmel mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szóval az utóbbi 2 hétben már 4x vesztünk össze és 3x én kértem bocsánatot. Ilyen apró szarságokon megy mindig a vita. Tegnap beszólt nekem és én picit felhúztam magam ezen majd visszaszóltam. Ezután ő kisétált a teremből és mikor mentem fel az osztályba a cuccaimért ő ott sírt a barátja vállán. Figyelmen kívül hagytam hiszen haragudtam rá. Azt sem szeretem, hogy ő máshogy adja elő mint ahogy történt (mindenben én vagyok a hibás). Ma voltam suliban de holnap megyek és szeretnék vele kibékülni de már annyira unom hogy a büszkesége miatt ő sosem kér bocsánatot, akkor sem ha ő a hibás. Várják esetleg hátha ő jön oda hozzám? Jaa és holnap mikulás ajándékozás, pont őt húztam. Szerintetek mit csináljak?
2019. dec. 5. 21:22
 1/4 A kérdező kommentje:
Ma nem voltam suliban*
2019. dec. 5. 21:23
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem érdemli meg, hogy a barátnője legyél. Nézz körül a többi lány körében barátkozás céljából. Az ajándékot intézd el úgy, mintha bárki mást húztál volna.
2019. dec. 5. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem kéne minden szaron összeveszni. Viszont te látod a helyzetet, hogy pontosan mi történt és miért. Lehet neked sem ártana meggondolni, hogy mikor veszed fel a kesztyűt. Ha "ő kezdi" még mindig meg lehet kérdezni, hogy mitől ilyen feszült, tudsz-e segíteni. De az is benne van a pakliban, hogy szétfejlődtök. Ilyen fiatalon gyorsan változtok,úgyhogy nem ritka.


A napot ne parázd túl. Legkésőbb ajándékozáskor lesz esélyetek szóba állni egymással. És lehet úgy is kezdeni, hogy "no tetszik?" vagy "Miki buli után egy forró csoki? Meghívlak" és akkoz kezdeményeztél is, de nem is kértél rögtön bocsánatot.


Aztán ha nem, hát nem. Ő baja, te megpróbáltad.

2019. dec. 6. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Bocsi, de ti nem vagytok legjobb barátnők. Nekünk gimiben volt egy 4es társaságunk, folyton együtt voltunk és kb megállás nélkül beszóltunk egymásnak de csak röhögött mindneki. Pedig nem is tituláltuk magunkak legjobb barátnőknek.
2019. dec. 6. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!