Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Összevesztem a legjobb barátnő...

Összevesztem a legjobb barátnőmmel és már nem tudom mit tehetnék mert szóba se akar állni velem?

Figyelt kérdés
Nekem és a legjobb barátnőmnek van egy közös fiú barátunk és mindketten beszélünk vele. Én tudtam hogy a fiúnak bejövök de mindig azt mondtam a barátnőmnek hogy vele én soha nem csinálnék semmit. Aztán én kavartam azzal a fiúval amit elmondtam a barátnőmnek és ezen nagyon kiakadt. Próbáltam vele megbeszélni de sajnos ő nem akarja. Nem tudom hogy én most ezért hibás vagyok e, mert végül is ez a magánügyem amit megosztottam vele. Mindenesetre engem nagyon megviselt hogy ezért vesztünk össze és nem tudom hogy hogy békülhetnék ki vele.

2019. júl. 3. 21:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Tudod, az ígéret szép szó...minek ígértél neki olyat, amit nem tartottál meg? Ezerszer korrektebb lett volna, ha felválllalod, hogy neked igenis bejön a srác, könnyebben elfogadta volna, mint, hogy megszegted a szavad.
2019. júl. 3. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Féltékeny... Hagyd lenyugodni. Am. meg, ha ő nem mondta nekd, hogy neki is bejön a srác és akár tőle valamit, akkor így járt és kész... Ha továbbra sem áll veled szóba.. Nos nem kell olyan szekér után futni, ami nem vesz fel... A legjobbakat!
2019. júl. 3. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez ilyen óvodárium szindróma
2019. júl. 3. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!