Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Vegyek a legjobb barátnőmnek...

Vegyek a legjobb barátnőmnek valami karácsonyra?

Figyelt kérdés

Ázsiai származású,de itt nevelkedett,viszont a családjával nem igazán tartanak karácsonyt.

Nem tudom,hogy vegyek neki vagy ne.



2019. dec. 6. 15:19
 1/9 anonim ***** válasza:
73%
vegyél, magyar földön vagytok, nem? :)
2019. dec. 6. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
17%
Ha nekem ázsiai barátnőm lenne mindent megvennék neki amit akar! Mindenképp vegyél neki valamit vagy ad meg az elérhetőségét! xD
2019. dec. 6. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem úgy a barátnőm,én is lány vagyok😂😂
2019. dec. 6. 19:49
 4/9 A kérdező kommentje:
Attól félek,hogy mivel nem szoktak karácsonyt tartani lehet,hogy ő sem venne nekem semmit és kellemetlenül érezné magát,hogy ő kap tőlem
2019. dec. 6. 19:52
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi lenne, ha megkérdeznéd?
2019. dec. 7. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Akkor csak valami apróságot, hogy ha ő nemis vett semmit de annyira ne is éreze magát szarul például egy bögrét amin közösen vagytok vagy ilyesmit :3
2019. dec. 7. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Attól még, hogy nem tartja a karácsonyt, vehetsz neki valami apróságot, mondjuk egy tábla csokit vagy egy szép, illatos gyertyát vagy valami ilyesmit. Ezek ünneptől, vallástól függetlenül bármikor adható ajándékok.
2019. dec. 7. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
81%
Vagy lehet valami olyan ajándék, hogy meghívó valami masszázsra, vagy fürdőbe, vagy mittudomén, ahova ketten mentek egyszerre, (közös program) Ha ad neked valamit, akkor okés, ha kellemetlenül érzi magát, akkor legközelebb ő hív meg.
2019. dec. 9. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
81%

De elmondhatod neki, hogy nálunk ez a szokás, és kérdezd meg, hogy tetszene neki egy közös kis "ünnep"?


Egyébként nekem herótom van a csokitól és az ilyen személytelen ajándékoktól. Azt csak olyannak veszek, akinek kényszerűségből kell ajándékot adni, de semmi személyes "kapcsolódás" nincs közöttünk, pl. kollégának kell, de amúgy nem vagyunk jóban, de ez a munkahelyi ünnep. Így adok is, meg nem is.

Valójában olyan ajándékot szeretek adni, amit meglátok valahol, és az illető jut róla az eszembe, hogy jé, hát ennek nagyon örülne, vagy milyen örömmel adnám ezt neki, és abban mindketten ott vagyunk. Egy csoki általában nem ilyen, azt bezabálja, és kész.

2019. dec. 9. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!